Bozbey’den öğrencilere hedef ve hayal öğüdü

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ‘Kariyer günleri’ etkinliği kapsamında Görükle Akşemsettin İlkokulu’nda öğrencilerle buluştu.

Bozbey’den öğrencilere hedef ve hayal öğüdü

4. Sınıf öğrencileriyle bir araya gelen Başkan Bozbey öğrencilerin sorularını içtenlikle yanıtladı. Çocuklara hayal kurmaları ve kendilerine hedef koymaları yönünde öğütler veren Başkan Bozbey, “Öğrenciyken de meslek hayatım da ve belediye başkanlığı döneminde de hep hayallerim oldu. 18 yılda Nilüfer ile ilgili hayallerimin birçoğunu gerçekleştirdim. Hayal kurun ve hedef koyarak başarıya ilerleyin. Hedefsiz insan başarılı olamaz” dedi. 

Okulun çevreci projesi hakkında bilgilendirilen Başkan Bozbey, “Kurum olarak her zaman çevreci projelere önem verdik. 1995 yılından bu tarafa Nilüfer’de geri dönüşebilir atıklar toplanıyor. Bu konuda Nilüfer Belediyesi Türkiye’de ilk sırada diyebiliriz. Sizlerin çevre konusunda bilinçlendirilmeniz geleceğimiz adına çok önemli” diye konuştu. 

Başkan Bozbey öğrencilerin talebi üzerine 600 adet bez torba hediye edeceğinin de sözünü verdi. Konuşmasının ardından Okul Aile Birliği Başkanı Aylin Yılmaz ve Okul Müdür Yardımcısı Ali Gençol, Başkan Bozbey’e teşekkür ederek çiçek verdi. 

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X