Bozüyük’te 2 Okula Daha Sentetik Saha

Bozüyük’te yapımı tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulan 8 sentetik sahanın ardından 2 okula daha yapılacak sentetik sahaların ihalesi yapıldı.

Bozüyük’te 2 Okula Daha Sentetik Saha

ozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın “Her Mahalleye Spor Tesisi Yapımı” projesi kapsamında, Yeni Mahalle’de eğitim veren Öğretmen Bekir Aral İlkokulu bahçesi ile Akpınar Mahallesi’nde hizmet veren Şehit Vahit Elmas İlk ve Ortaokulu’nun bahçesine yapılacak 2 yeni sentetik sahanın yapım ihalesine 5 firma katıldı. İhale sürecinin tamamlanmasının ardından çalışmalara başlanacak olan sahalardan Öğretmen Bekir Aral İlkokulu bahçesine yapılacak 18X30 metre ebadında, Şehit Vahit Elmas İlk ve Ortaokulu’nun bahçesine yapılacak olan ise 18X36 metre ebadında olacak. Tamamlandığında Belediye tarafından ilçe genelinde hayata geçirilen 9. ve 10. sentetik sahalar olacak tesisler, bu mekanlarda spor yapacak öğrenciler tarafından büyük bir heyecan ve merakla bekleniyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X