BRD’de yeni başkan Yavuz Temel

Bursa Reklamcılar Derneği’nin yeni başkanı Yavuz Temel oldu. Başkan Yavuz Temel, yeni dönemde BRD olarak reklam sektörüne katkı sağlayacak çok sayıda projeyi hayata geçirmeyi hedeflediklerini söyledi.

BRD’de yeni başkan Yavuz Temel

Reklam sektörünün Bursa’daki temsilcilerinin çatı kuruluşu Bursa Reklamcılar Derneği’nin (BRD) 12. Genel Kurulu Nilüfer Dernekler Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi. 

Geçtiğimiz dönem raporlarının okunmasının ardından geçilen seçime tek aday olarak katılan Yavuz Temel, genel kurul tarafından göreve getirildi. Üyelere seslenen BRD Başkanı Yavuz Temel, derneğin çok önemli misyonları bulunduğuna dikkat çekerek, “20. Yılını kutlayacağımız Bursa reklam sektörünün yapı taşı BRD’nin yönetimine gelerek çok önemli bir sorumluluğu omuzlarımıza yüklediğimizin farkındayız. Tüm üyelerimize bize vermiş oldukları destekten ötürü teşekkür ediyorum. Görevi devraldığımız Değerli Başkanım Nail Özer’in şahsında yönetim kurulundaki meslektaşlarımıza katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Bize düşen görev bayrağı daha da ileriye taşımak olacaktır” şeklinde konuştu. 

2016 yılının özellikle ikinci yarısında yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmeler nedeniyle tüm sektörlerde yaşanan olumsuzlukların reklam sektöründe de görüldüğüne işaret eden Yavuz Temel, 2017 yılının sektör açısından daha parlak bir yıl olacağını umduklarını ifade etti. Katılımcı ve kucaklayıcı yönetim anlayışı ile BRD’ye yeni üyeler kazandıracaklarının altını çizen Temel, “Sektörümüzde faaliyet gösteren ajans, iletişimci, tedarikçi ve üreticiler gibi tüm paydaşları BRD çatısı altında toplamayı arzu ediyoruz. Katkı koymak isteyen, proje üretmek isteyen tüm paydaşlarımıza kapımız sonuna kadar açık” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X