Bu da moda oldu! Ünlüler şimdi de vücutlarını modifiye ettiriyor

Modanın değişim hızına yetişmek mümkün değil. Fütüristik moda sergisi, vücut modifikasyon implantlarını aksesuar olarak kullanma fikrini tanıtarak bunu tamamen farklı seviyelere taşıdı.

Bu da moda oldu! Ünlüler şimdi de vücutlarını modifiye ettiriyor
HABERİ PAYLAŞ

Geçtiğimiz hafta, ünlüler benzersiz bir moda trendini paylaştı: vücut modifikasyonu.

7

Command PR adlı halkla ilişkiler şirketinin sahibi Simon Huck’ın sahibi olduğu moda markası ‘A.Human’ tarafından 5 – 30 Eylül tarihleri arasında New York City Fashion Week’te sergilenecek olan koleksiyon şimdiden konuşulmaya başladı.

9

Bu modayı farklı kılan ise fütüristik (Kendi zamanına göre ileriyi öngörebilen, ilerici-modern çizgiler taşıyan) izler taşıyor olması. Uzaylılar, robotlar gibi daha fantastik öğelere dayanıyor. Yani aslında kişinin vücudunu fiziksel anlamda tam olarak kendini hissettiği şekilde göstermesini sağlıyor. Sanatsal parçalar kişinin anatomisinin bir parçası olarak görünüyor.

3

Tabii ki bu akıma uyan ilk kişilerden biri Kim Kardashian oldu. Kim Kardashian’ın kolyesinin, deri altında olmasının dışında başka bir özelliği daha var: kalp ritmine göre kolyesinin ışıklarının yanıp sönmesi.

Moda trendine uyan diğer ünlüler arasında ise Chrissy Teigen, Tan France, Andreja Pejic var.

6

Chrissy Teigen dekolte bölgesine melek kanatları, Tan France boynunun etrafında büyüyen dikenli kabuklar, model Andreja Pejic ise omzuna mavi uçlu bir çift boynuz yaptırdı.

rr-002.jpg

adam-003.jpg

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X