‘Bu hareketler yakışmıyor’

Yomraspor maçında tepki gören Bilal Kısa’ya takım arkadaşı Erdem Özgenç’ten destek geldi. Tecrübeli futbolcu, ‘Bilal’a yapılan hoş şeyler değil. Rica ediyorum, artık böyle durumlar yaşanmasın. Hepimiz Bursaspor için mücadele ediyoruz. Bizler bu formanın a

‘Bu hareketler yakışmıyor’

Tolga ÖZTAŞ

Bursaspor’da Bilal Kısa krizinin yankıları sürüyor. Maç içerisinde önce tepki gören ardından destek alan Bilal’e takım arkadaşlarından Erdem Özgenç sahip çıktı. ‘Büyük Bursaspor taraftarından şunu rica ediyorum’ diyerek sözlerine başlayan tecrübeli futbolcu, ‘Hepimiz Bursaspor’un futbolcusuyuz. Hepimiz Bursaspor arması için, şehirdeki insanlar için, Bursaspor tarihi için camia için mücadele veriyoruz. Bilal’a yapılan hoş şeyler değil. Büyük Bursaspor camiasını yakışmayan hareketler’ dedi. 

TEKRARLANMASIN ARTIK

Bundan sonraki süreçte böyle durumlar yaşanmamasını isteyen Erdem, ‘Hepimiz Bursaspor için mücadele ediyoruz. Profesyoneliz ama Bilal’e yapılanlar bizi de üzdü. Haklılıkları vardır orası ayrı. Ama bu tür hareketler bizim gibi büyük bir camiaya yakışmıyor. Tekrarlanmasın artık. Bizler bu formanın ağırlığını bilen insanlarız. Bu kulüp için bu forma için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız’ diye konuştu. 

BİZ İYİ BİR TAKIMIZ

Takımın son durumu hakkında da konuşan tecrübeli futbolcu, ‘Yomraspor karşısında net bir skor aldık. Oyun olarak çok üst düzey oyun olmadı. Bize yakışmayan bir futbol sergiledik. Pablo’nun girmesinden sonra goller geldi. Ancak herkesin şunu bilmesini istiyorum; Biz iyi bir takımız. Ama bazen istediklerimiz sahada olmuyor olabilir fakat kaliteli isimlere sahibiz. Camiamızın, taraftarımızın ne istediğini de çok iyi biliyoruz. Bunun için emin olun çok ama çok çalışıyoruz’ şeklinde konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X