Bu ilçelerde oturanlar dikkat!

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde 9 Haziran Salı günü su kesintisi uygulanacaktır.

Bu ilçelerde oturanlar dikkat!

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle Osmangazi İlçesi Yunuseli Mahallesi Fuat Kuşçuoğlu Caddesi batısı ile Hüseyin Kanaliçi Caddesi (Yunus Sokak) doğusunda ve 29. Aydın Sokak güneyinde kalan bölgenin tamamında, Nilüfer İlçesi Balat Mahallesi Oyak Renault Fabrikası ile Bursa Çevre Yolu arasında kalan bölgenin tamamı ve civarında 9 Haziran Salı günü 08.00 ile 20.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacağı bildirildi.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların belirtilen zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X