‘Bu kimin fantezisi?’ sözü ayrılık getirdi!

Geçtiğimiz günlerde yollarını ayırma kararı alan Ata Demirer ve Alara Bozbey’in ayrılık nedeni belli oldu. İkilinin arasını açan şeyin Demirer’in evlilik haberlerine ‘Bu kimin fantezisi’ cevabını vermesi olduğu iddia edildi.

‘Bu kimin fantezisi?’ sözü ayrılık getirdi!

Ata Demirer, 2018’in ilk dakikalarında paylaştığı aile fotoğrafıyla aşkını ilan ettiği oyuncu Alara Bozbey’den ayrıldı. Ünlü komedyenle güzel oyuncunun ayrılığı sosyal medyada karşılıklı birbirlerini takipten çıkmaları ve adından beraber fotoğraflarını silmeleriyle ortaya çıktı.

“EVLİLİK HABERİ KİMİN FANTEZİSİ?”

Konuyla ilgili ilk kez konuşan Alara Bozbey, “Saygım sevgim her zaman sonsuz ama bu noktaya gelindikten sonra o fotoğrafların şu an için orada durması doğru değildi” dedi.

Ata Demirer’in geçen hafta yaptığı “Çok mutluyuz ama evlilik düşünmüyoruz. Bu evlilik haberi kimin fantezisi?” şeklindeki açıklamasının ayrılıkta payı olup olmadığı sorusuna ise Bozbey, şu yanıtı verdi: “Yok yok, bu zaten konuşulmuş bir şey olup da basına yansıdıktan sonra reddedilmiş olsaydı belki ama hiç böyle bir şey konuşulmazken birdenbire basında evlilik haberi çıkınca tabii ki bu denirdi. Ne denilecekti ki?” dedi.

‘ÇOK ZARİF VE KİBAR BİR ADAM’

Güzel oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü; “Hiçbir şekilde başkasının etkisi yok. Sadece ikimiz arasında olan şeyler doğrultusunda net bir saygı çerçevesinde aldığımız bir karardır. Çok zarif ve kibar bir adam. İkili ilişkide buraya kadar gelebildik.”

Bozbey “Yeniden geri dönüş olur mu?” sorusuna karşılık, “Mümkün değil” ifadesini kullandı.

Ayrılığın nedeninin Ata Demirer’in ‘Bu kimin fantezisi sözleri’ olduğu iddia edildi. Çünkü ünlü komedyen bu sözle evlilik haberlerini Alara’nın yaptırttığını ima etmiş oldu.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X