Bu şenlik kaçmaz!

8 ve 12 yaş grubundan 100’e yakın kız ve erkek çocuğu tenis turnuvasında boy gösterecek.

Bu şenlik kaçmaz!

Yeşil Rotary Kulübü’nün düzenlediği tenis turnuvasının ikincisi bu yıl 1-2 Ekim tarihleri arasında yapılacak. 

 

Tenis turnuvasının ilkini geçen yıl Ekim ayında Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Erdem Saker adına düzenleyen Yeşil Rotary Kulübü, bu sene de 100’e yakın çocuğu tenisle buluşturacak. 

Podyum Park Tenis Kulübü’nün Nilüfer’deki tesislerinde düzenlenecek turnuvada, 12 yaş gurubundaki kız-erkek 48 çocuk iki gün boyunca milli sporcu Mahmut Eroğlu adına düzenlenecek maçlarda yarışacak. İkinci gün ise 8 yaş gurubundaki kız-erkek 50 çocuk tenis şenliğinde raket sallayacak.

GELENEKSEL OLACAK

Yeşil Rotary Kulübü Başkanı Zerrin Sinkiler, bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan turnuvayla tenis sporunun daha geniş kitlelere yayılmasını sağlamak istediklerini söyledi. Geleneksel hale getirmeyi düşündükleri turnuvayı her yıl tenis sporuna katkıda bulunan bir isme adadıklarını kaydeden Zerrin Sinkiler, “Geçen yıl ilkini Bursa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Erdem Saker adına düzenlediğimiz turnuvanın ikincisini yapıyoruz. Turnuvamız gelecek yıllarda da devam edecek” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X