‘Bu tacın bir ağırlığı var’

2016 Türkiye Güzeli Bursalı Buse İskenderoğlu, mankenlikte ve oyunculukta proje seçerken ilk kriterinin taşıdığı tacın ağırlığı olduğunu söyledi.

‘Bu tacın bir ağırlığı var’

Türkiye’nin Bursalı güzelik kraliçesi Buse İskenderoğlu, samimi açıklamalara imza attı. 

Kraliçe seçildikten sonra modelliğe ağırlık verdiğini belirten İskenderoğlu, ‘Gelen teklifler var, oyunculuk yapmayı da düşünüyorum. Ama ne iş yaparsam yapayım en önemli kriterim tacımın ağırlığına uygun, buna zarar vermeyecek kalitede projeler olması. Bu tacın hakkını verebilmeliyim’ diye konuştu.

BİZE KARŞI ÖNYARGILILAR

Dünya Güzellik Yarışması’nda da ülkemizi temsil eden Buse İskenderoğlu, Azra Akın’dan bu yana Türkiye’nin uluslararası arenada derece alamamasını değerlendirdi. Türkiye’ye karşı bir önyargının olduğunu belirten İskenderoğlu, ‘Kamp sürecinde ben yarışmayı bırakıp herkese Türkiye’nin aslında düşündükleri gibi bir ülke olmadığını anlattım. Onları buraya davet ettim. Bu önyargıyı kırmak oldukça zor’ dedi. 

BURNUM ALAY KONUSU OLDU

Miss Turkey seçildiğinden beni çok eleştirildiğini söyleyen İskenderoğlu, ‘Burnumun büyüklüğüyle alay edilmesinden tutun da kimden torpilli olduğuma kadar çok şey işittim’ dedi. 

Buse İskenderoğlu, arkadaşımız Ünal Özbay’ın sorularını yanıtladı. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X