Bu Timsah’ı izlemek sudan ucuz

Yeşil beyazlıların pazartesi günü satışa çıkacak olan 2015-2016 sezonundaki kombine bilet fiyatları VIP 250, Saha İçi 150, ve Üst Tribün 90 TL olarak belirlendi.

Bu Timsah’ı izlemek sudan ucuz
HABERİ PAYLAŞ

TOLGA ÖZTAŞ

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde şampiyonluk hedefiyle yola çıkan  Bursaspor, 2015-2016 sezonu kombine kartlarının tanıtımını Nilüfer Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. Basın tanıtımına Basketbol A takım teknik heyet ve sporcuların yanı sıra Amatör Şubelerden Sorumlu yönetici Halil Özyürek ve Genel Müdür Yardımcısı Erhan Başoğlu katıldı. 

3 farklı kategoride çıkacak olan kombine kartların fiyatları, VIP: 250 TL, SAHA İÇİ: 150 TL ve ÜST TRİBÜN: 90 TL olarak belirlendi. Ayrıca Bursaspor’un sezon içinde oynayacağı yaklaşık 15 müsabakanın tek maçlık bilet fiyatları ise VIP: 25 TL, SAHA İÇİ: 15 TL, ÜST TRİBÜN: 10 TL olarak belirlendi.

Taraftara çağrı

Satışların İnternet üzerinden ve çeşitli noktalardan gerçekleştirileceğini söyleyen Bursaspor yönetim Kurulu üyesi Halil Özyürek, ‘Taraftarlarımızdan gelen yoğun istek üzere bu sezon kombine kart satışına Pazartesi gününden itibaren başlıyoruz. Potanın Timsahları’nın şampiyonluk yolunda en büyük destekçisi olacak taraftarımızı Nilüfer Spor Salonu’ndaki bu şölene bekliyoruz’ dedi. Yeşil beyazlıların Baş Antrenörü Şemsettin Baş ise, ‘Taraftarlarımız geçtiğimiz sezon çok güzel ilgi gösterdiler. Bu sezon 7 bin kişilik salonumuza çok daha fazla ilgi göstereceklerine inanıyorum. Bu sezon organizasyon bakımından çok farklılıklar var. Şampiyonluk yolunda taraftarımızı salona bekliyoruz’ diye konuştu.

VIP HİZMETLER

Nilüfer Spor Salonu’nun VIP tribünlerinde catering ve özel otopark hizmeti verilecek. Maçlara gelenler Nilüfer Belediyesi’nin sponsorluğunda;  Salon dışında ve içinde “Timsah Basket Bando”, Türkiye’nin çeşitli illerinde gösteri yapan “Karizma Basket Show” Dansçı kızları ve maskotların gösterileriyle tam bir görsel şölene şahitlik edecek. Ayrıca Bursaspor kulübü çeşitli sivil toplum örgütü ve kurumlarla tribünlerde bir araya gelerek, onlarında bu heyecanı yaşamasını sağlayacak.

ULAŞIM KOLAYLIĞI

Bursasporlu basketbol severlerin Nilüfer Spor Salonu’na rahat ulaşımlarını sağlamak için maç saatine yakın zaman dilimlerinde Bursaray Esentepe istasyonu ve Bursa Atatürk Spor Salonu önünden otobüsler kalkacak.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X