`Bugünden itibaren her gün Ramazan`dır`

Başbakan Davutoğlu, “Ramazan`da oruç tutarken bayramı nasıl hasretle bekliyorsak, yeni Türkiye`ye kadar bugünden itibaren her gün Ramazan`dır“ dedi.

`Bugünden itibaren her gün Ramazan`dır`
HABERİ PAYLAŞ
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Konya’da toplu açılış ve temel atma töreninde vatandaşlara hitap etti.
 
Başbakan Davutoğlu’nun konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:
 
“Bizi eleştirmiş olsalar dahi muhalefet partilerine buradan sesleniyorum: Siz de önümüzdeki dönemde hepimizi onurlandıracak olan 2023 Vizyonu çerçevesinde olumlu katkılarınızı yapın. Küçük siyasi hesaplar içine girmeyin, teklifiniz, önerileriniz varsa bunları değerlendirmeye hazırız ama eğer dışarıdaki bazı işbirlikçilerin içerideki sözcüleri olmaya kalkanlar olursa bilsinler ki hiçbir güç bizi durduramaz”
 
“Bugün itibarıyla önce kongrelerimiz üzerinden, daha sonra seçim kampanyamız üzerinden 2015’in kutlu yürüyüşünü başlatıyoruz. Allah hayırlı mübarek etsin”
 
“Paralel yapılara izin vermeyeceğiz. Milletimizi onurlandırdığımız gibi devletimizi ve siyasal düzenimizi de yeniden tanzim ederek gelecek nesillere bir kutsal emanet gibi tevdi edeceğiz”
 
Bugünden itibaren her gün Ramazan’dır
 
Davutoğlu, ”Ramazan’da oruç tutarken bayramı nasıl hasretle bekliyor, fedakarlığa hazır olduğumuzu gösteriyorsak, yeni Türkiye’ye kadar, milli iradeyi tam anlamıyla egemen kılana kadar bugünden itibaren her gün Ramazan’dır” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X