BUİKAD Ödülleri sahiplerini buldu

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD), iş yaşamında başarılı kadınları ödüllendirdi.

BUİKAD Ödülleri sahiplerini buldu

FIRAT TORAMAN

 

Crown Plaza Bursa’da gerçekleştirilen törende konuşan BUİKAD Başkanı İpek Yalçın, ödüllerin sembolik olduğunu, aslında iş yaşamında var olmayı başaran her kadının takdir edilmeyi hak ettiğini söyledi. 

Gelişmiş ülkelerle paralel bir şekilde Türkiye’de kadın istihdamına verilen önemin gün geçtikçe arttığını ifade eden Yalçın, hükümetin, özel sektörün ve sivil toplumun iş yaşamında kadını destekleyen tüm girişimlerini büyük bir memnuniyetle karşıladıklarını söyledi. 

Gecede, ‘BUİKAD Özel Ödülü’ Prof. Dr. Serpil Aytaç’a, ‘Fark Yaratan Kadın Ödülü’ Melek Pulatkonak’a, ‘İş Yaşamında Kadını Destekleyen Oluşum Ödülü’ TEB’e, ‘Başarılı İş Kadını Ödülü’ Nur Ger’e, ‘İş Yaşamında Kadını Destekleyen Şirket Ödülü’ Renault’ya, ‘En Başarılı Kadın Yönetici Ödülü’ Tülin Tezer’e, ‘Girişimci İş Kadını Ödülü’ Nazan Akıncı’ya, ‘Başarılı İş Kadını Ödülü’ Pınar Taşdelen Engin’e verildi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X