Bülent Çolak Bursa’dan isyan etti: Hakkımızı yemeyin!

Son dizisi ‘Hayati ve Diğerleri’ daha birinci bölümde yayından kaldırılarak tarihe geçen Bülent Çolak, Bursa’dan isyan etti.

Bülent Çolak Bursa’dan isyan etti: Hakkımızı yemeyin!

SERHAT HALLAÇ

ARTIK TİYATRO YAPACAĞIM

Geniş Aile’de canlandırdığı Ulvi karakteriyle sevilen Bülent Çolak, ‘Azizname’ adlı tiyatro oyunuyla geldiği Bursa’da içini gazetecilere döktü.  Son dizisi ‘Hayati ve Diğerleri’ daha birinci bölümde yayından kaldırılan Çolak, ‘Bunun Türk televizyon tarihinde örneği yok.

Ben de kızdım ve haklı olarak ve tiyatro yapmaya karar verdim. Çünkü çok emek sarfediyorsunuz, aylarınızı veriyorsunuz ve daha birinci bölümde işi patlatıyorlar’ dedi.

BUNU SEYİRCİ DE HAKETMİYOR

Türkiye’de özellikle dizi sektöründe emeğe saygının olmadığını düşünen Bülent Çolak, “Senarist, yönetmen, oyuncu ve teknik ekip hiç biri haketmiyor bunu. En önemlisi de seyirci haketmiyor.  

Bir iki bölüm oynatıpta ortadan kaldıramazsınız bir diziyi. Öyle bir lüksünüz yok. Hakkımızı yemeyin” dedi. Seyircinin son dönemde tiyatroya olan ilgisini de dizilere bağlayan Çolak, insanların artık özet arasında bile reklam izlemekten sıkıldığını dile getirdi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X