Bülent Ersoy’un eski sevgilisi hayatını kaybetti

Ses sanatçısı Onur Akay, Bülent Ersoy’un daha önce hiç görülmemiş bir fotoğrafını paylaşarak Ersoy ile 14 sene aşk yaşayan Birol Gürkanlı’nın hayatını kaybettiğini açıkladı.

Bülent Ersoy’un eski sevgilisi hayatını kaybetti

Onur Akay, geçen yıl Bülent Ersoy’un cinsiyet değiştirmeden önceki halini sosyal medya hesabında paylaşmıştı.
 

Onur Akay’ın bu paylaşımına sinirlenen Bülent Ersoy, Akay’a 50 bin TL tazminat davası açmıştı.
 

Yaşanan bu olayın ardından Onur Akay şimdi de Bülent Ersoy’un cinsiyet değiştirdikten hemen sonra çekilen bir fotoğrafını kendi internet sitesinden paylaştı.
 

İŞTE O FOTOĞRAF...

Onur Akay, Bülent Ersoy’la 14 sene birlikte olan ve bu birliktelik sonrası nişanlanan Birol Gürkanlı’nın geçirdiği bir trafik kazasında hayatını kaybettiğini de belirtti.

BÜLENT ERSOY VE BİROL GÜRKANLI NEDEN EVLENMEDİ?

BÜLENT ERSOY VE BİROL GÜRKANLI NEDEN EVLENMEDİ?

Bülent Ersoy, 80’li yıllarda Birol Gürkanlı ile büyük bir aşk yaşadı. 14 yıl süren ilişkisi nişanlılığın ötesine geçemedi. Çünkü Gürkanlı, Almanya’da Andrea adında bir kadınla evliydi ve bu evliliğinden iki erkek çocuğu vardı.
 

Bülent Ersoy için evliliğini sonlandıran Gürkanlı, oğlu Barış’ı da alarak Türkiye’ye döndü. Bülent Ersoy, Barış’ın manevi annesi oldu ve 12 yaşına kadar Bülent Ersoy’a ‘anne’ dedi.
 

 

 

 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X