Bursa DİKOSAB, Bursa’ya değer katmak için çalışıyor

Pandemi sürecinde de OSB’leri ve üyelerinin işlerinin aksatılmadan yürütülmesi için bölgelerinde düzenli aralıklarla incelemelerde bulunan Başkan Rifat Aygüler ve yönetim kurulu üyeleri, pandeminin olumsuzluklarının bertaraf ederek, bölgelerinde üretimin ve ekonomiye katkının sürmesi için gece gündüz çalışıyor.

Bursa DİKOSAB, Bursa’ya değer katmak için çalışıyor

Bursa DİKOSAB Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Çetin ve Sanayici Cemil Çağlar ile birlikte Çatalağıl bölgesindeki su isale hattında incelemelerde bulunan Bursa DİKOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Aygüler, bölgelerinin en önemli ihtiyaçlarından olan arıtma ve su ihtiyacının işlemlerinin aksatılmaması için ekiplerinin gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Başkan Rifat Aygüler, bölgelerinin tüm dünyayı etkisine alan pandemi sürecinin olumsuzluklarından mümkün olan en az şekilde etkilenip, üretimin devam edebilmesi için süreç boyunca gereken tüm önlemleri aldıklarını belirtti.

Katma değerli bir sektör olan deri ve deri ürünleri imalat sektörünün gücüne güç katmak amacıyla Vizyoner proje ve çalışmalarını sürdürdüklerini anlatan Rifat Aygüler, her koşul ve şartta Bursa ve ülke ekonomisine değer sağlamak amacıyla çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X