Bursa Emniyetspor’da yeni başkan belli oldu…

Bursa Emniyet Spor Kulübü Derneği’nin 32. Olağan Genel Kurulu’nda Erkan Yılmaz başkan seçildi. Genel Kurula katılan İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, “Eski dönemde yapılanları görüyorum, yeni başkan Erkan Yılmaz’ın da aldığı bayrağı çok daha ileriye taşıyacağını biliyorum” diye konuştu.

Bursa Emniyetspor’da yeni başkan belli oldu…

Hatice DAL
Bursa Emniyet Spor Kulübü Derneği’nin 32. Olağan Genel Kurulu’nda Erkan Yılmaz başkan seçildi. Hilton Otel’de tek listeyle gidilen seçimde Yılmaz oybirliği ile başkanlığa getirildi.

Bursa Emniyet Spor Kulübü Derneği’nin çok güçlü bir yapıya sahip olduğunu belirten İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, “Yönetim Kurulumuzla birlikte Bursa’da bir çok şey başaracağız. Eski dönemde yapılanları görüyorum, yeni başkan Erkan Yılmaz’ın da aldığı bayrağı çok daha ileriye taşıyacağını biliyorum. Bu yönetim kurulunun yapamayacağı herhangi bir şey olmadığını düşünüyorum. Yakın bir zamanda kulübümüz kazandığı başarılarla Bursamızı sevince boğacak ve şehrimizi daha iyi yerlere götürecek. Çocuk sayımız şuan yetersiz bunu daha ileriye taşımamız gerekiyor ve her branşta olmalı. Emniyet teşkilatı büyük bir teşkilat. Bizler elimizden geldiğince yanınızda olacağız” dedi.

FAYDA SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Bursa Emniyet Spor Kulübü’nün üyeleri sayesinde uzun yıllar varolmaya ve topluma faydalı sporcular kazandırmaya devam edeceğini kaydeden Erkan Yılmaz da, “Emniyet Spor Kulübü’müzün amacı; üyelerine ve sporcularına çeşitli spor dallarını yaptırma olanağı sağlamaktır. Karşılıklı sevgi ve saygı yerleştirmek, ruhsal ve bedensel olarak gelişmelere katkı sunmaktır. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi; Sporcularımızın çevik ve ahlaklı bireyler olaylar yetişmesine katkı sağlamak kulübümüzün amacıdır. Kulubümüze katkı sağlamış herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

ESKİ BAŞKANLARA TEŞEKKÜR
Emniyet Spor Kulubü Dernek Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getirmek için çok çaba harcadığını da dile getiren Ersin Yazıcı ise, “İsmini ülkemiz için değeri ve kıymeti tartışılmaz Emniyet teşkilatımızdan alan kulübümüze yakışır bir dönem geçirdik. Çok emek ve zaman harcadığımız Emniyet Spor Tesisleri’ni pandemi nedeniyle hayata geçiremedik. Emniyet Spor Tesisleri’ni Bursa’ya kazandırmanın Erkan Yılmaz’a nasip olacağını umut ediyorum. Bunun için üzerime düşen görevleri yerine getireceğimden şüpheniz olmasın. Bizlere destek veren herkese çok teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu. Konuşmaların ardından İl Emniyet Müdürü Aslan, tarafından yeni üyelere rozet takılırken, eski dönem başkanları Adnan Yılbirlik ve Ersin Yazıcı’ya teşekkür plaketi takdim edildi.

İŞTE YENİ YÖNETİM
Yönetim Kurulu listesi şu isimlerden oluşuyor: Erkan Yılmaz (Başkan), Ersin Yazıcı, Metin Ceylan, İrfan Demirdüzen, İbrahim Çağrı Şentürk, Suat Gençosman, Erhan Akbaş, Ali Türkün, Faik Çelik, Gökçin Aras, M. Baştuğ Çakırcalı, Ceyhun Şentürk, Kerem Yazıcı, Berk Şahin, Erol Akbaş, Emre Altunok, Ferruh Aslanoba, Remzi Karşı, Selçuk Yedikardeş, Serdal Can, Serhat Cora, Halil Murat Orhan, K.Burak Duraner, Sedat Diniz, Erol Kılıç, Mete Ahmet Malcıoğlu, Ramazan Soyiç, İbrahim Öztürk, Murat Davarcı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X