Bursa İhtisas Deri OSB’de aydınlatma sorunu aşıldı

Bursa İhtisas Deri OSB’de bir süre önce güven tazeleyen Rıfat Aygüler başkanlığındaki yönetim yeni döneme de hızlı girdi.

Bursa İhtisas Deri OSB’de aydınlatma sorunu aşıldı
HABERİ PAYLAŞ

Bölgenin önemli eksikliklerinden olan aydınlatma sorunu çözüldü. OSB’nin kullanım alanlarının tamamına 476 LED aydınlatma sistemi konuldu. Bölge artık geceleri de ışıl ışıl olacak. Rıfat Aygüler, üyelerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda bölgelerinin eksikliklerinin tek tek tamamladıklarını söyledi. 

Göreve geldiklerinden bu yana Bursa İhtisas Deri OSB’nin birçok problemini çözdüklerini hatırlatan Aygüler, “OSB’miz artık yükseliş dönemine geçti. Bölgemize yatırım için çok talep var. Bursa İhtisas Deri OSB’yi alanımızda ülkemizin ve bölgemizin ana üretim merkezi haline getirme hedefimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu yolda bizlere destek olan herkese ve sonuna kadar bizlere güvenen üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X