Bursa trafiğine 15 Temmuz ayarı

Bursa’da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenecek demokrasi mitingi sebebiyle trafik akışı yeniden düzenlendi.

Bursa trafiğine 15 Temmuz ayarı

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazalı açıklamada;

“Acem Reis Cami Kavşağından 15 Temmuz Demokrasi Meydanı istikameti Haşim İşcan Caddesi gidiş, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndan Gökdere Caddesi Acem Reis Cami kavşağına kadar gidiş, her iki yönlü gidiş ve geliş istikametleri, Altıparmak Caddesi varyant altından 15 Temmuz Demokrasi Meydanına gidiş istikameti 15 Temmuz 2017 günü saat 13.00’dan 16 Temmuz 2017 günü saat 08:00’a kadar ana yollar ile bağlantı yolları araç trafiğine kapatılacaktır. Gençosman Kavşağından-Kent Meydanı-Uluyol Kavşağı-Hakimiyet Kavşağının geliş ile gidiş istikameti ve Fevzi Çakmak Caddesi çıkış istikameti ise miting süresince şerit daraltma uygulanarak zaman zaman kısa süreli araç trafiğine kapatılacaktır” denildi.

Alternatif güzergahlar

Öte yandan alternatif güzergah olarak Altıparmak Caddesi-Stad Kavşağından-İzmir yoluna çıkmak isteyen sürücüler, Çekirge Caddesi-Çelik Palas lambalar-Kükürtlü-Acemler istikametler-Ankara yoluna çıkmak isteyen sürücüler Altıparmak-İpekiş-Merinos Gençosman, yada İnönü-Setbaşı-Yeşil istikametlerini, İstanbul yoluna gitmek isteyen sürücüler Gençosman- İstanbul yolu istikametlerini kullanabilecekleri açıklandı.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X