Bursa’da doluya karşı böyle önlem aldılar

Bursa Valiliği tarafından yapılan şiddetli yağış ve dolu uyarısı üzerine, araç sahipleri önlem aldı. Birçok sürücü araçlarını köprü ve viyadük altlarına park ederken, bazıları ise kilim ve battaniye ile araçlarını korumaya aldı.

Bursa’da doluya karşı böyle önlem aldılar
HABERİ PAYLAŞ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Bursa Valiliği tarafından yapılan şiddetli yağış ve dolu uyarısının ardından, arabalarını korumak isteyenler de tedbir aldı. Kent merkezinde bazı araç sahiplerinin doluya karşı battaniye, kilim ve kartonla önlem aldığı görüldü. Orhangazi’de de sürücüler araçlarını viyadük altlarına park ederek, zarar görmesinin önüne geçmeye çalıştı.

‘DOLU UYARISINI GÖRDÜM’

Merkez Yıldırım ilçesinde otomobilini battaniye ve kilimle korumaya alan Bekir Özeren, “Televizyonlarda meteorolojinin dolu yağışı uyarısını gördüm. Bende aracımı korumak için böyle önlem aldım” dedi.

ORHANGAZİ’DE DE MANZARA AYNI

Orhangazi ilçesinden de benzer görüntüler geldi.

Üzerlerinde renk renk battaniye ve halı sarılı araçların görüntüsü ‘mal canın yongası’ dedirtti.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Bursa Valiliği tarafından yapılan şiddetli yağış ve dolu uyarısının ardından, arabalarını korumak isteyenler de tedbir aldı.

Kent merkezinde bazı araç sahiplerinin doluya karşı battaniye, kilim ve kartonla önlem aldığı görüldü.

Orhangazi’de de sürücüler araçlarını viyadük altlarına park ederek, zarar görmesinin önüne geçmeye çalıştı.

Bazı cadde ve sokaklarda üzeri renk renk battaniye ve halıyla örtülü araçların olması dikkat çekti.

DHA – İHA

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X