Bursa’da kaçak baraka operasyonu

Osmangazi Belediyesi, Küçükbalıklı Mahallesi’nde şahsa ve kamuya ait arsalara kaçak olarak yapılan derme çatma barakaları yıkarak temizledi.

Bursa’da kaçak baraka operasyonu

Küçükbalıklı Mahallesi’nde geniş çaplı operasyon düzenleyen Osmangazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, izinsiz olarak yapılan, görüntü ve çevre kirliliğine neden olan derme çatma kaçak barakaları yıktı.

Kaçak yapıların yıkımı, polisin güvenlik önlemleri altında iş makinesi ile gerçekleştirildi. Yıkımlarda herhangi bir olumsuzluk yaşanmazken, operasyonda toplam 7 baraka yıkılarak kaldırıldı. Barakaların yıkılmasıyla oluşan enkaz ve çöpler, iş makineleri tarafından kamyonlara yüklenerek kaldırıldı.

Belediye yetkilileri, bu tür operasyonların ilçede sürekli yapıldığını belirterek, çevre ve görüntü kirliliğine kesinlikle izin verilmeyeceği konusunda uyarıda bulundu.

HABERİ PAYLAŞ
1 adet yorum var

Bir adet yorum var

  1. Ben bu mahallede oturuyorum. 30 yıldır. İnanırmısınız hiçbirşey mi değişmez.
    Pislik mi ararsın, bakımsızlık mı ararsın. Suriyeli desen var. afkan var, gece kondu yuvası çarpma binalar. Kavga-gürültü serseri. Ya ne kadar pislik desen burda. Bursa ayrı bir yer- balıklı ayrı bir yer, İnsanlara diyorum küçükbalıklıda oturuyorum, orası nere diyolar, bak düşün. Böyle bi mahalle yok. Fotoğrafta görülüyor, molozlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X