Bursa’da okul başkanının seçim vaadi gerçek oldu

Okul Başkanı Ada Kıray seçim kampanyası sırasında “Mehmet Kanar’ı okula getireceğim” diyerek verdiği sözü tuttu. Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı’nı okula davet etti. Başkan Mehmet Kanar, genç başkanın ilk vaadini gerçekleştirerek, okulu ziyarette bulundu.

Bursa’da okul başkanının seçim vaadi gerçek oldu

Okul Başkanı seçilirsem Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ı okula getireceğim vaadini veren Ada Kıray’ı kırmayan Başkan Kanar “Seçim vaadlerimi hassaslıkla tamamlayan bir belediye başkanı olarak Ada Başkanımın ilk vaadinde yanında olmak istedim” İfadelerini kullandı.

Gençlerle her fırsatta bir araya gelen Başkan Kanar, öğrencilere ilham verici başarı hikâyelerini anlatarak, eğitim ve yerel yönetim konularında öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Öğrencilerin yoğun ilgisiyle geçen buluşmada gençler Başkan Kanar’a Mustafakemalpaşa ilçesinde devam eden projeler, tamamlanan projeler ve hayallerindeki Mustafakemalpaşa hakkında sorular sordular. Tüm şeffaflığıyla soruları yanıtlayan Başkan Kanar “Her fırsatta gençlerle bir araya gelerek Mustafakemalpaşamızı genç nesillere hazırlıyoruz. Okul başkanlığı seçiminde başkan seçilen Ada evladımı öncelikle tebrik ediyorum. Seçim sürecini bilen bir belediye başkanı olarak, Ada’nın ilk vaadinde yalnız bırakmak istemedim. İnşallah gençlerimiz ileride Mustafakemalpaşamızda Bursamızda ve Türkiyemizde büyük başarılara imza atacaklar. Yolunuz bahtınız açık olsun evlatlarım.” İfadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X