Bursa’da tecrübe kazandılar

Son yıllarda antrenörlük eğitimi ve hakemlik kurslarında ön plana çıkan Bursa’da açılan 1. Kademe Hokey Antrenörlük Kursu Atatürk Spor Salonu’nda bugün tamamlanacak.

Bursa’da tecrübe kazandılar
HABERİ PAYLAŞ

Son 5 yılda düzenlenen organizasyonlar, altyapı çalışmaları ve tesis yatırımlarıyla spor kenti olan Bursa, federasyonların eğitim ve antrenörlük kurslarıyla da öne çıkıyor. Bugüne kadar yüzme, güreş, voleybol, basketbol, satranç, karate, badminton, artistik buz pateni, tenis gibi birçok branşta antrenörlük kursunun açıldığı Bursa’da 1. Kademe Hokey Antrenörlük Kursu eğitimleri de başladı. 14 antrenör adayı teknik eğitim gördüğü ve Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen çalışmalar hakkında bilgi alan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürvekili Zekeriya Altuntaş, katılan antrenör adaylarına başarılar diledi.

HOKEYİ ÖNEMSİYORUZ

Türkiye’nin çeşitli illerinden kursa katılan antrenör adaylarına başarılar dileyen İl Müdürvekili Altuntaş, kursun Bursa’da açılmasından dolayı mutlu olduklarını söyledi. Bursa olarak hokey branşını önemsediklerini belirten Altuntaş, İl Müdürlüğü öncülüğünde Olimpik Hazırlık Merkezi, yerel yönetimler ve özel kulüpler tarafından önemli çalışmalar yürütüldüğünü kaydetti. İl Müdürlüğüne bağlı toplantı salonunda gerçekleşen teorik eğitimin ardından Atatürk Spor Salonu’nda teknik eğitimlerin verildiği kurs bugün sona erecek. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X