Bursa’da yeni trend

Hazır ofis sistemlerinde dünya lideri olan Regus, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gazianptep’in ardından Bursa’yı da A’dan Z’ye hizmet veren hazır ofislerle tanıştırdı.

Bursa’da yeni trend
HABERİ PAYLAŞ

Regus, dünya çapındaki ofislerinde yer alan Business lounglarını da üyelik sistemine dahil eden Regus, ofis ve sanal ofis müşterilerine geçerli olabilen ‘Regus Businessworld Card’ uygulaması ile dünyanın 106 ülkesindeki 2500 lokasyondaki ofislerden yararlanma şansı sunuyor. Türkiye pazarında 16 yıldan bu yana faaliyet gösteren ve 21 İş Merkezi bulunan Regus, önümüzdeki dönemde de Türkiye’nin diğer bölgelerinde de yeni ofisler açmayı planlıyor.

Regus Türkiye Ülke Müdürü Hakan Atalay, Dünyada hazır ofis sisteminin yaratıcısı olan REGUS, Türkiye’de 21 merkezdeki hazır ofislerine sanayisi ve iş yaşamı hızla gelişen Bursa’daki ofisleri ile kentin iş yaşamına dünya standartlarındaki teknoloji ve konforu bir arada sunarak damga vurduğunu söyledi.

Ticaret ve sanayisi ülke genelinde önemli bir yer tutan Bursa’nın her türlü lüks ve teknolojik altyapının sunulduğu ofislerle tanıştığını belirten Regus Türkiye Ülke Müdürü Hakan Atalay, “Dünya standardında ofis isteyenlerin tercihi olan Regus Herkese uygun fırsatlar sunuyor. Kısa dönemli ve esnek kiralamalar yapmak isteyen, sekretarya, altyapı yatırımı, aylık en az 5-6 farklı fatura, güvenlik, temizlik gibi konularla ilgilenmek istemeyen, çalışan sayısı hızla artma eğiliminde olan girişimcilere A’dan Z’ye ofis hizmeti vererek işlerinde daha başarılı olmalarına katkı sağlıyor” dedi.

Regus’un Aralık 2014’te Bursa’da açtığı ofis alanı ile kentin iş yaşamını, dünya standartlarıyla tanıştırdıklarını söyleyen Atalay;“Bursa geniş bir sanayi altyapısı ve şirketlerin bölge müdürlükleri ile öne çıkan kent. Özellikle yabancı işadamlarının kenti sık ziyaret etmeleri nedeniyle de büyük talep aldığını gördük ve bu sebeple Bursa’da hazır kiralık ofis alanı açtık” şeklinde konuştu.

Bursa’nın Türkiye ekonomisinde çok önemli bir yere sahip olduğunu ve büyümesinin hızla devam ettiğini kaydeden Atalay, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Regus Bursa ofisinin faaliyet gösterdiği ilk 10 ayda fizibilitelerine uygun doluluk oranları ile yoluna devam ediyor. Bursa ofisimize ciddi bir talep var. Olgunlaşmış merkezlerimizde açılıştan 1,5- 2 yıl sonrasında ortalama yüzde 80-90 doluluk gerçekleşir. Bursa’da müşteri kitlemiz eğitim, inşaat, IT ve teknoloji konusunda faaliyet gösteren firmalar yeni kurulan veya 2-3 kişiden oluşan danışmanlık firmalarından oluşuyor. Mudanya Bulvarı ile FSM Bulvarı kesişim noktasında yer alan Bursa ofisinde, farklı büyüklüklerde 45 ofis, 1 toplantı odası ve Business Lounge bulunuyor. Kolay ulaşılabilen, çok bilinen, popüler bir bölgede yer alan ofis binası mimarisi ile dikkat çekerken kapalı otoparka da sahip. Bizler tamamen Bursa’ya yakışan bir hizmet için çıtayı gerçekten yükselttik. Çünkü müşterilerimize sadece iç pazarda değil uluslararası alanda iş yapanların yoğun tempolarına ve ülkeler arası saat farklarına haftanın 7 günü 24 saat kullanıma hazır çalışma ortamları sunarak yanıt verebiliyoruz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanların yaşamları ve hayata bakışları da REGUS ile değişmiş durumda.”

REGUS

1989 yılında Belçika’da kurulan İngiliz şirketi Regus, hazır ofis sistemleri ile dünyanın en büyük global işyeri sağlayıcısı olarak işletmelerin esnek ve mobil bir biçimde çalışmalarına yardımcı oluyor. Şirket, kullanışlı, esnek, uygun maliyetli ve kolay erişimli çok çeşitli destekleyici hizmetlerle, saatlik, günlük, aylık ya da yıllık özel işyerleri sağlıyor. Dünya çapında 44 bin kişi üzerinde yapılan Çalışma Yaşamında Tercihler Araştırması’na göre, insanların yüzde 80’den fazlası esnek çalışma ve daha verimli çalışabilecekleri ofisleri istiyor… Bundan 26 yıl önce dünyayı esnek çalışmaya uygun ofislerle tanıştıran, Türkiye’de 16 yıldan bu yana faaliyet gösteren Regus, günümüzde, Dünyanın 106 ülkesinde, 900 şehirde 2 bin 500 merkezde 2,1 milyondan fazla birey Regus’taki ofisinde çalışıyor. Tüketicinin büyük güven duyduğu ofisler yüzde 80-90 doluluklarla hizmet veriyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X