Bursa’dan olimpiyatlara kimler katılıyor? İşte sporcularımız…

Bursa Valisi Yakup Canbolat, 2020 Tokyo Olimpiyatlarında Türkiye’yi temsil edecek Bursalı milli sporcuları kutlayarak, başarı diledi.

Bursa’dan olimpiyatlara kimler katılıyor? İşte sporcularımız…

Olimpiyat hedefine emin adımlarla ilerleyen Bursa’da Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi’nin (TOHM) çalışmaları meyve vermeye devam ediyor. Planlı, programlı ve bilimsel çalışmaların tüm hızıyla sürdürüldüğü Bursa Olimpik Hazırlık Merkezinde Olimpiyatlar başta olmak üzere uluslararası organizasyonlara hazırlanan sporcular, bugüne kadar katıldıkları ulusal ve uluslararası organizasyonlarda birçok başarı kazandı.

HATİCE KÜBRA KAMPTA
23 Temmuz 8 Ağustos 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda Yüzme branşında Berkay Ömer Öğretir, Teakwondo branşında Hatice Kübra İlgün, Badminton branşında Neslihan Yiğit ve Atletizm branşında Ertan Özkan Türkiye’yi ve Bursa’yı temsil ederek madalya mücadelesi verecek. Taekwondo branşında Hatice Kübra İlgün’ün kampta olmasından dolayı katılamadığı ziyarette Bursa Valisi Yakup Canbolat, Berkay Ömer Öğretir, Neslihan Yiğit ve Ertan Özkan ile bir araya gelerek milli sporcularla sohbet etti.

DESTEK DEVAM EDECEK
Vali Yardımcısı Halil Serdar Cevheroğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Başparmak, Spor Şube Müdürü Abdurrahman Dağlar ve antrenörlerinde hazır bulunduğu ziyarette Vali Canbolat milli sporculara olimpiyatlarda başarılar diledi. Vali Canbolat, yürütülen çalışmaların sonucunda Bursalı sporcuların ulusal ve uluslararası müsabakalardan daha fazla başarılarla döndüğünü vurguladı. Olimpiyatlarda Bursa’ya madalya kazandırmak istediklerini de dile getiren Vali Canbolat, başarı için sporculara her türlü desteği vermeye devam edeceklerini söyledi. Ziyaretin sonunda Bursa Valisi Yakup Canbolat milli sporculara ve antrenörlerine hediye takdim etti.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X