Bursalı ‘Örümcek Emir’ sosyal medya fenomeni oldu

Bursa’da lise öğrencisi 18 yaşındaki Emir Korkmaz’ın yüksek bina ve kule vinçlerde yaptığı akrobasi hareketleri yürekleri ağza getiriyor. Yüksek binaların tepesinde akrobasi hareketleri yaparken çektiği videoları sosyal paylaşım sitelerine yükleyen Korkma

Bursalı ‘Örümcek Emir’ sosyal medya fenomeni oldu

Tophane Endüstri Meslek Lisesi son sınıf öğrencisi Emir Korkmaz, Bursa’da bir inşaattın 100 metre uzunluğundaki kule vincine tırmanarak akrobasi hareketleri yaptı.

Daha sonra kentin yüksek kesimlerinde bulunan surlara çıkıp burada koşan ve ellerinin üzerine yürüyen Emir Korkmaz, İstanbul’da da Haliç Köprüsü’nün korkuluklarında ellerinin üzerinde durarak yaptığı hareketleri izleyenler şaşırdı. Emir Korkmaz bu görüntülerini müzik ekleyerek sosyal paylaşım sitelerinde yayınlayınca sosyal medya fenomeni oldu.

Yükseklik korkusu olmadığı için 13 yaşından bu yana akrobasi hareketleri yaptığını belirten Emir Korkmaz, “Yaptığım hareketlerin görüntülerine müzik ekleyerek sosyal medya hesaplarımdan paylaştım bir anda takipçi sayım 150 bine yaklaştı” diye konuştu.  

‘TEHLİKENİN FARKIDAYIM’

Yüksek bina ve vinç üzerinde yaptığı hareketlerin tehlikeli olduğunun farkında olduğunu söyleyen Emir Korkmaz “Öyle veya böyle bir şekilde öleceğiz önemli olan zevk alarak ölmek.  Zevk aldığın bir işi yaparak ölmek en güzeli” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X