Bursalı oyuncu Diriliş’ten ayrılıyor mu?

Diriliş Ertuğrul dizisinin 143. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul’un 10 Nisan’da ekrana gelecek yeni bölümünde izleyicileri şoke eden gelişmeler yaşanacak.

Bursalı oyuncu Diriliş’ten ayrılıyor mu?

TRT 1’in çarşamba akşamlarına damga vuran dizisi Diriliş Ertuğrul, bu haftaki 143. yeni bölümü ile yine nefesleri kesecek. Oğuz Alp’in ölümünün ardından Ertuğrul Bey ve alpleri intikam yemini ediyor. Düşmanlara aman vermeyen oba beyi, Dragos’a ulaşmak için büyük bir fırsat elde etmişti.

İLBİLGE HATUN’A OLDU?

İlbilge Hatun’un aldığı darbenin ardından yere yığıldığı Diriliş Ertuğrul’un yeni bölüm fragmanında, Dragos ise gündemdeki bir diğer isim olmaya devam ediyor.

Dragos’un peşinden giden oba beyi, kurduğu planlar ile büyük bir kozu elde etmenin peşindedir.

Dragos’un yanına giderek oba beyinin Alıncak ile bir planı olduğunu aktaran Albastı Beybolat, henüz neyin içinde olduğunu bilmemektedir. Peki oba beyi Dragos’un kimliğini öğrenebilecek mi? 

Diriliş Ertuğrul’da İlbilge Hatun’u canlandıran Bursalı oyuncu Hande Soral, diziye veda mı edecek?
 

ilbilge

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 143. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ertuğrul Bey, kurduğu tuzakla Alıncak’ı kendine doğru çekmiş ve onu yakalamıştır. Onu takip eden Beybolat Bey ise “Albastı” kimliğinin ortaya çıkmaması için Alıncak’a öldürücü bir ok atıp ağır yaralamış fakat Ertuğrul bey ve Alpları Alıncak’ı tedavi etmiştir. Peki Alıncak, Beybolat’ın gerçek kimliğini itiraf edecek mi?

Öte yandan Ertuğrul Bey şüphelendiği Zangoç’a bir oyun kurmuş ve onun Uranos’la bağlantısını ortaya çıkarmıştır. Ertuğrul Bey’in kurduğu tuzağa düşen Zangoç, Uranos’u Ertuğrul Bey’in tuzağına göndermiştir. Ertuğrul Bey ise Uranos’u yakalamıştır. Peki Uranos, Dragos’un Zangoç olduğunu itiraf edecek mi ?

Beybolat Bey, Kayı obasında fitne çıkarmak için kardeşi Sırma’yı görevlendirerek Hafsa ve Selcan’ı birbirine düşürmeyi başarmıştı. Bamsı’nın Alpbaşılıktan azledilmesi ve Alplığı bırakmasıyla gerilim artmış, Hafsa obadan göçmek istemişti. Hain oyunlarıyla kayı obasını yıpratmaya çalışan Beybolat’ın son oyunuysa Söğüt yolunda Bamsı’nın ailesine saldırarak Aybars’ı kaçırmak olmuştu. Bu durumu öğrenen Bamsı pusatına sarılmış ve oğlunu kaçıranların peşine düşmüştü. Peki Bamsı, oğlu Aybars’ı kurtarabilecek mi? Aybars yaşayacak mı?

Ertuğrul Bey, Zangoç’u zindana attırmıştı. Zangoç zindana götürülürken beklenmedik bir şekilde Oğuz’u ve Melikşah’ı yaralamıştı. Peki Melikşah ve Oğuz hayatta kalabilecek mi? Zangoç’un gerçek kimliği ortaya çıkacak mı?
 

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X