Bursalı oyuncu: ‘Hastalık beni yendi’

Geçtiğimiz günlerde Erkek Arkadaşım Bir Feminist sahnesinde tansiyon rahatsızlığı nedeniyle fenalaşan Bursalı oyuncu Gonca Vuslateri, hastanelik oldu.

Bursalı oyuncu: ‘Hastalık beni yendi’

Ekranlara bir süredir ara veren ve bu süreçte de tiyatro yapan Gonca Vuslateri, geçtiğimiz hafta Fırat Tanış’la birlikte rol aldığı Erkek Arkadaşım Bir Feminist isimli oyun sırasında sahnede fenalaştı. Oyunu erken bitirmek zorunda kalan Vuslateri tansiyonu düştüğü için sağlık problemi yaşadığını söyleyerek seyirciden özür diledi.

HASTANEDEN FOTOĞRAF

Vuslateri dün Instagram hesabından tekrar rahatsızlandığını ve bu sefer hastanelik olduğunu açıkladı. Hastaneden serum takılı fotoğrafını paylaşan oyuncu yaşadıklarını şu sözlerle aktardı:

Gonca Vuslateri bu sefer hastanelik oldu

“SERUMLARA DÜŞTÜM”

Güzel dostlar, biricikler ve şahane seyirciler. Rahatsızlandığım için seyahatimden acele dönüp hastaneye gelmeme rağmen maalesef bu sefer hastalık beni yendi ve serumlara düştüm. Bugün-yarın oyunu başka tarihe erteledik. Aralık ayında uzun bir takvimimiz var. Bu iki oyunu da ekleyip zilleri takicez ciki ciki yapicez.

“SAĞLIK HER ŞEYDEN ÖNEMLİ HAYATTA”

Bu süreçte dünya güzeli feminist partnerim Fırat Tanış size emanet. Ben de azucuk dinlenip sizlerin nazar duasına misafirperverlik yapmaya devam edeceğim. Yoğun tempo, hava değişikliği, gripler, soğuklar, ağrılar derken anlaşıldı ki sağlık her şeyden önemli hayatta. ‘Bir dakika!’ deyip kendine özen vereceksin. Arayan soran geçmiş olsun diyen herkese teşekkür ederim. Seyircimin bugün tutamadığım ellerini ertelenen tarihte öpmek, başımın üstüne koymak sözüyle….

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X