Bursalı oyuncudan kafa karıştıran paylaşım

Bursalı oyuncu Gonca Vuslateri attığı tweet ile kafaları karıştırdı. Vuslateri, Twitter hesabından “Zaten kötü oyuncusun. Bir de oyuncuyu oynuyorsun. Bari onu güzel oyna” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Bursalı oyuncudan kafa karıştıran paylaşım
HABERİ PAYLAŞ

Gonca Vuslateri’nin paylaşımı akıllara “Gonca bu sözlerle kimi hedef aldı?” sorusunu getirdi. Vuslateri’nin paylaşımı her hafta ünlü bir oyuncunun konuk olduğu Menajerim Sensin’deki bir ismi eleştirdiği şeklinde yorumlandı.

Ünlü oyuncu gelen yorumlara ise yanıt verdi. Vuslateri, Menajerim Sensin dizisinen son bölümde konuk olan Şükran Ovalı’yı eleştirdiği iddiasına ise “Şükran olamaz. O okul arkadaşım. Meslektaşım” yanıtını verdi.

Vuslateri “Benim evimde tv sadece play station’a bağlı arkadaşlar. Sadece oynadığım işler açık. Oyunculuğın adı menajerlik dizisi değil. Şurada bir şey yazınca arkadaşlarımın adını vermeyin gülüyoruz. Çünkü benim dizi izlemediğimi bilirler” notunu yazdı.

Etiketler

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X