Bursalılar dikkat! Büyükşehir’den ‘Mudanya yolu’ duyurusu

Büyükşehir Belediyesi Mudanya yolunda trafik düzenlemesi yapıldığını açıkladı.

Bursalılar dikkat! Büyükşehir’den ‘Mudanya yolu’ duyurusu

Büyükşehir’den yapılan açıklama şu şekilde:

Bursaray Emek – Şehir Hastanesi hattı inşaatı kapsamında 16 – 17 Eylül tarihlerinde (BU GECE) 22.00 – 06.00 saatleri arasında Bursa Mudanya Karayolu üzerinde Gürel Sokak ile 329. Sokak arasında bulunan yaya üstgeçidi söküm işlemi yapılacaktır.

Yaya geçişleri inşaat süresince oluşturulacak sinyalize yaya geçidinden sağlanacaktır. Yine aynı çalışmalar kapsamında Mudanya Yolu üzerinde bulunan Sanayi Caddesi 4 ( D0732 ) otobüs durağı, servis yolu üzerinde 329. Sokak öncesinde oluşturulacak geçici durak noktasına taşınacaktır.

Üstgeçit söküm işleri sırasında trafik kademeli olarak servis yoluna alınacak olup, sürücülerin kent içi hız limitlerine uymaları ve kontrollü seyretmeleri, çalışma yapılan güzergahlarda dikkatli ve duyarlı olması, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları, bilgi levhaları ile gösterilmiş alternatif güzergahları tercih etmeleri gerekmektedir.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X