Bursa’da elektrik kesintisi! Bu mahalleler dikkat…

UEDAŞ, Bursa’da bir çok mahallede planlı elektrik kesintisi uygulayacağını resmi sitesinden duyurdu…

Bursa’da elektrik kesintisi! Bu mahalleler dikkat…

UEDAŞ, Bursa’da bir çok mahallede planlı elektrik kesintisi uygulayacağını resmi sitesinden duyurdu…

UEDAŞ’ın sitesinde planlı kesintilerle ilgili şu açıklama yapıldı:

“Planlı Kesinti Nedir? Planlı kesintiler olası can ve mal kayıplarının önüne geçmek ve arz güvenliğini korumak için yapılan, enerjinin evinize ve işyerinize kesintisiz iletilmesini sağlayan bakım çalışmalarıdır. Planlı kesintilerde bölgenin tamamı mevcut elektrik kesintisinden etkilenmeyebilir. Elektrik kesintisinden etkileneceğiniz durumlar için kayıtlı telefon numaranız aracılığıyla tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.”

İşte tarih tarih ve mahalle mahalle elektrik kesintisi olacak mahalleler…

NİLÜFER İLÇESİNDE PLANLANAN ELEKTRİK KESİNTİLERİ

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
1 Aralık Cuma 09:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA NİLÜFER KIZILCIKLI MEKTEP
KAYI
YÖRÜK
TUĞRUL
ŞEHİT ÇAVUŞ ERMAN AYDIN
TURNA
1 Aralık Cuma 09:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA NİLÜFER BALKAN

30 Kasım Perşembe 09:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA NİLÜFER KURTULUŞ
30 Kasım Perşembe 09:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA NİLÜFER BALKAN
30 Kasım Perşembe 09:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA NİLÜFER 30 AĞUSTOS ZAFER

 

OSMANGAZİ İLÇESİNDE PLANLANAN ELEKTRİK KESİNTİLERİ

1 Aralık Cuma 09:00-10:30 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ ÇEKİRGE 5.MUTLU
ÇEKİRGE
SELVİLİ
1 Aralık Cuma 09:00-10:30 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ 5.KÜÇÜK
ÇEKİRGE

1 Aralık Cuma 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ HAMİTLER 1.HURİ
BAŞKAL
BESTEKAR
1.BEŞİK
DAMAR
BAŞKÖY
BEYYURDU
3.KANAL
2.KAHRAMAN
2.SEVİM
ERAY
1.ERDEM
3.ACEM
9.ADA
3.AKARSU
9.AKIN
3.AKSU
5.AKTAR
12.ALTIN
5.ARA
2.ARZU
3.ASIR
12.ATA
1.BABAÇAY
BARAK
1.OZAN
1.DEFNE
1.DELEGE
DERMAN
1.DESTAN
1.DEVA
1.DEVRAN
4.DEĞİRMEN
DİZE
EKİM
2.EKİN
1.EMEL
1.EMİR
6.ER
ERAT
2.HALE
HALIDERE
ELİT
VURAL
7.ÇELİK
ÇELİKTAŞ
2.ÇIĞIR
2.ÇİZGİ
3.ÖZGÜR
3.ÜMİT
HUMUSLU
HURÇ
2.HÜR
6.HÜRRİYET
HİBE
HİCRİ
HİDAYET
HİLMİ
HİRFANLI
HİSARÖNÜ
İLİMLİ
NENEHATUN
2.HARMANCIK
HARPUT
2.HASAT
HASDERE
HASTARLA
1.HATIR
HATUNSARAY
HAVUZBAŞI
1.HAYAT
HAYDARPAŞA
1.HAYMANA
HAYRAN
HEKİMHAN
1.HEYBELİ
HIRKALITEPE
HOCALAR
3.ESER
EVRE
EVREN
7.FERAH
2.HABER
HACETTEPE
HACIBEKTAŞ
5.HAKAN
HAKKARİ
3.NAR
HAMİDİYE
1.KÜTÜPHANE
2.HALİÇ
2.EZGİ
7.BADEM
BALYOZ
1.KUŞ
3.GENÇ
2.BİLGİLİ
1.HİZMET
2.HARMAN
4.SELVİ
2.EKİCİ
EMSAL
6.ACAR
2.AFACAN
AKBAŞ
AKDOĞAN
2.AKKUŞ
1.AKTAŞ
2.ARALIK
5.ASMA
2.ATMACA
İŞLER
1.HEKİM
1.HEREKE
HIDIRLIK
2.ERİM
2.FEDAKAR
2.FEZA
HACIPEHLİVAN
HALİTPAŞA
5.TUNÇ
1.HOŞ
BURÇAK-1
HÜRRİYET
ÇAĞLAR-1
BOLOVA
VİŞNE
CUMHURİYET
1262
HARMANTEPE
1 Aralık Cuma 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ BAĞLARBAŞI 1.FINDIK
BATMAN
1.BEŞİK
4.SAVAŞ
3.YILMAZ
BEYPINARI

1 Aralık Cuma 15:00-17:00 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ YENİKARAMAN 1.HÜRRİYET
12.AKASYA
1 Aralık Cuma 15:00-17:00 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ ADALET ERTUĞRUL BEY
1.HÜRRİYET

1 Aralık Cuma 09:00-10:30 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ ÇIRPAN 1.ALTIPARMAK
DEĞİRMEN
1.FIRIN
1.KORU
SAĞ
1.SÜMER
1.ÇERİ
3.İPEK
13.AYDIN
1.KARAOSMAN
1 Aralık Cuma 09:00-10:30 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ ALTIPARMAK 7.ATA
1.FIRIN
1.KUYULU
SAĞ
1.ALTIPARMAK
DEĞİRMEN

1 Aralık Cuma 10:30-12:30 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ ÇIRPAN 1.ALTIPARMAK
BURSALI TAHİR
1 Aralık Cuma 10:30-12:30 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ ALTIPARMAK BURSALI TAHİR
2.ŞİRİN
2.ANADOLU
7.ATA
1.KUYULU
ÇÖMLEKÇİ
1.ÖZGEN
3.ŞEN
1.ALTIPARMAK
DEĞİRMEN
1.İÇLİ

1 Aralık Cuma 15:00-17:00 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ ÇIRPAN BURSALI TAHİR
1.TAHİR
1 Aralık Cuma 15:00-17:00 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ SELİMİYE DÖŞEMECİLER
2.KUTU
SİLİ
1.TAHİR
BAYAZIT ARALIĞI
BURSALI TAHİR
1.BÜLBÜLCE
DEĞİRMEN
1 Aralık Cuma 15:00-17:00 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ ALTIPARMAK BURSALI TAHİR
1.TAHİR
1 Aralık Cuma 15:00-17:00 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ İNTİZAM 1.BÜLBÜLCE
BAYAZIT ARALIĞI

1 Aralık Cuma 00:30-06:30 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ GÜNEŞTEPE POYRAZ
2.MEŞE
234.
255.
708.
423.
ÇAMLIK
ŞENGÜL
752.
707.
276.
229.
228.
245.
275.
706.
DURU

30 Kasım Perşembe 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ ÇİFTEHAVUZLAR 1.VARLIK
1.YONCA
3.CUMALI
1.ETİBANK
2.GÜVEN
3.KARTAL
6.MUTLU
3.SAKİN
1.IRMAK
SERT

5 Aralık Salı 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ ÇİFTEHAVUZLAR 1.VARLIK
1.YONCA
3.CUMALI
1.ETİBANK
2.GÜVEN
3.KARTAL
6.MUTLU
3.SAKİN
1.IRMAK
SERT

4 Aralık Pazartesi 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ ÇİFTEHAVUZLAR 1.ZEVK
2.ZEYTİNLİ
6.ÇİMEN
3.AKÇAY
3.CUMALI
2.ÖZGEN
6.MUTLU
4.SAKARYA
3.TELALTI
4.DERE
2.GÜVERCİN
3.ÇAYIR
6.AKASYA
4.DAĞ

2 Aralık Cumartesi 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ ÇİFTEHAVUZLAR 1.ZEVK
2.ZEYTİNLİ
6.ÇİMEN
3.AKÇAY
3.CUMALI
2.ÖZGEN
6.MUTLU
4.SAKARYA
3.TELALTI
4.DERE
2.GÜVERCİN
3.ÇAYIR
6.AKASYA
4.DAĞ

3 Aralık Pazar 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ ÇİFTEHAVUZLAR 1.IHLAMUR
2.ÖZGEN
1.OCAK
2.SERÇE
3.TELALTI
6.ÇINAR
ÇİÇEKLİ
6.AKASYA
2.ÇANDARLI
2.HAMAM
2.ORMAN
2.ZÜMRÜT
ÇELEBİ MEHMET

1 Aralık Cuma 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA OSMANGAZİ ÇİFTEHAVUZLAR 1.IHLAMUR
2.ÖZGEN
1.OCAK
2.SERÇE
3.TELALTI
6.ÇINAR
ÇİÇEKLİ
6.AKASYA
2.ÇANDARLI
2.HAMAM
2.ORMAN
2.ZÜMRÜT
ÇELEBİ MEHMET

1 Aralık Cuma 15:00-17:00 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ HÜDAVENDİGAR BAĞLAN
1 Aralık Cuma 15:00-17:00 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ ÇEKİRGE BAĞLAN
2.GÜLLÜ
1.KANAL

1 Aralık Cuma 10:30-12:30 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ HÜRRİYET MİHRAPLI KÖPRÜ
1 Aralık Cuma 10:30-12:30 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ İSTİKLAL 1.HÜRRİYET
IŞIK
2.GÜN
1 Aralık Cuma 10:30-12:30 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ SOĞUKKUYU 6.FIRIN
1.HÜRRİYET
YENİAY
MİHRAPLI KÖPRÜ

1 Aralık Cuma 09:00-10:30 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ İSTİKLAL 1.HÜRRİYET
IŞIK
KALE
KARABEKİR
1.KIBRIS
RODOP
5.FATİH
4.UÇAK
1.EDİRNE
RAGIP
7.YAVUZ

1 Aralık Cuma 10:30-12:30 PANO BAKIMI BURSA OSMANGAZİ ÇEKİRGE 2.ÇELİK
1.ÇEYİZ
2.ÇİLEK
3.ESEN
2.TEMİZ
1.ÇEVİK

 

YILDIRIM İLÇESİNDE PLANLANAN ELEKTRİK KESİNTİLERİ

 

 

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
1 Aralık Cuma 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA GÜRSU YENİDOĞAN EBRU
NİLÜFER
YANKI
ZAMAN
BEGÜM
BORA
YAPRAK
ÖDÜNÇ
RAMİZ YİĞİT
DİNÇ
İNTİKAL
BEYİT
LADİN
GÜN
BAĞIŞ
ÇALIŞKAN
ACIBADEM
1 Aralık Cuma 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM İSABEY TAÇ
2.AYSUN

1 Aralık Cuma 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM YAVUZSELIM 2.AVARLAR
6.DUTLU
ATEŞ
10.DOĞAN
YAVUZ SELİM
YAZGAN
YARGI
3.YÜCELEN
YELPAZE
SUDEPOSU
2.SOBACI
GURUNC
BİLİK
YURDAKUL
YOLCU
7.EĞRİ
YAĞCILAR
YOSUN

1 Aralık Cuma 14:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM ARABAYATAĞI AKYAZI
1.ARİF
1.ARMAĞAN
1.ŞİLE
ALTINOVA
ABANT ÇIKMAZ
AKTİF
SAKLAMBAÇ

1 Aralık Cuma 09:00-13:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM ARABAYATAĞI 1.HASTANE
5.AKPINAR
2.MADEN
6.KUMRU
19.GÜL
8.MERCAN
4.KİRAZ
9.EĞİTİM
AYKAN

1 Aralık Cuma 09:00-13:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM ARABAYATAĞI 1.HASTANE
ATMACA
1.BURGU
1.SARIGÜL
1.YEŞİLAY
6.KUMRU
1.AK
1.AÇIK

2 Aralık Cumartesi 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM YAVUZSELIM 3.BİLGE
4.ASLAN
6.YAYLA
2.GÜRDAĞ
YUNUSEMRE.
YANIK
2.YETER
YENİÇAĞ
2.YEŞİLYURT
2 Aralık Cumartesi 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM MEVLANA YARIŞ
YARGIÇ
YUMRU
3.BİLGE
4.ASLAN
6.YAYLA
2.YETER

 

İNEGÖL İLÇESİNDE PLANLANAN ELEKTRİK KESİNTİLERİ

 

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL KURŞUNLU ASMALI
YENİ ELMAS
ZAMBAK ÇIKMAZI
YENİ BADEM
ELMA
NERGİS ÇIKMAZI
SÜMBÜL ÇIKMAZI
YEŞİL YAPRAK
HAMZA
YENİ MANOLYA
YENİ ÇİĞDEM
YENİ GELİNCİK
1.CEMRE
CEVİZ YOLU
TOMURCUK ÇIKMAZI
YENİ ŞİRİN
PAPATYA ÇIKMAZI
ULU ÖNDER ATATÜRK
ESKİŞEHİR
YENİ GÜNDOĞAN
HAMAMCILAR ÇIKMAZI
KADIOĞLU
ONBAŞI ÇIKMAZI
KARAHASAN
KOCAAĞA ÇIKMAZI
KURŞUNLU OKUL
ÇİLEK
TETİK ÇIKMAZI
TOSUNCUK
YILDIRIM CAMİ
YENİ SARMAŞIK
YENİ YILDIZ
KURŞUNLU SANAYİ
YENİ BAĞLAR
ÇAKICI
BEŞEVLER
ASMAALTI ÇIKMAZI
AVCI ÇIKMAZI
BABAALİ ÇIKMAZI
1.BODUR
EROĞLU ÇIKMAZI
HAMAM
HIZAR ÇIKMAZI
KAVGALAR ÇIKMAZI
KÖSELER ÇIKMAZI
NEBİOĞLU ÇIKMAZI
RABİA
VERANLAR
ZENGİN ÇIKMAZI
ÖREN ÇIKMAZI
ŞEHİT TNK.ÇVŞ.EROL MEMİŞ
YENİ KARANFİL
YENİ PETEK
YENİ SEYRAN
YENİ SEÇKİN
ÖZBAŞAK
SARI ÇİÇEK
YENİ YASEMİN
YENİ ORKİDE
YEŞİL PALMİYE
YENİ IŞIK
MERCAN ÇIKMAZI
AKHASAN
ESKİ BELEDİYE
ARI ÇIKMAZI
YENİ BAHÇELİEVLER
HAKİM ÇIKMAZI
SANDIKBAŞI
ÇALIM ÇIKMAZI
AÇELYA ÇIKMAZI
LALE ÇIKMAZI
HACI SELİM
ÖMEROĞLU ÇIKMAZI
SARILAR ÇIKMAZI
YENİ İPEKYOLU
YENİ BARIŞ
BOĞAZ
AYAZ ÇIKMAZI
HACIHASAN
SARIALİ ÇIKMAZI
ÇİTLİ
ZERAFET ÇIKMAZI
PİR SULTAN ABDAL
2.FULYA
GÜL ÇIKMAZI
ÇINAR ÇIKMAZI
BAHÇELİ
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL BİLALKÖY BİLALKÖY-ANKARA KARAYOLU
2313.
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL KINIK KINIK YOLU
2950.
2953.
2954.
2956.
2957.
2958.
2959.
2960.
2961.
2962.
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL GÜZELYURT GÜZELYURT CAMİ
3050.
3051.
3052.
3053.
3055.
3056.
3058.
GÜZELYURT
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL HASANPAŞA 2355.
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL ÖZLÜCE ÖZLÜCE
3001.
3002.
3003.
3004.
3005.
3006.
3007.
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL ÇİTLİ
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL SÜPÜRTÜ
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL KÜÇÜKYENİCE

2 Aralık Cumartesi 11:00-14:00 KESİCİ DEĞİŞİMİ BURSA İNEGÖL BURHANİYE UZAY
HAZİNE
1.ÖRNEK
İHLAS
ŞAHİN
ÖMÜR
GÜLSÜN HANIM
GÜNDOĞAN
ÇAKMAK
FEN
ŞEHİT ER TURAN ÇULFA
MERTLER
BAL
2 Aralık Cumartesi 11:00-14:00 KESİCİ DEĞİŞİMİ BURSA İNEGÖL TURGUTALP ÖZÇELİK
AŞKIN
BARBAROS
EMEK
EMRE
FEVZİ ÇAKMAK
ÜNİVERSİTE
UZAY
2 Aralık Cumartesi 11:00-14:00 KESİCİ DEĞİŞİMİ BURSA İNEGÖL SÜLEYMANİYE HAZİNE
HASKÖY
TAKSİM

30 Kasım Perşembe 14:00-16:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL YENİ HEYBELİ
ŞEBNEM
İSTEK
ÖNCÜ
FENER
ALBAYRAK
BAĞ
GÜLLÜ
ÇAYBAŞI
BÜLBÜL
YAVUZ SULTAN SELİM
SUDE
AKDEMİR
İLBAY
AKPINAR
BAŞAR
KONAK EVLER
SELEN
BAHTİYAR
ÇAĞATAY
NAME
30 Kasım Perşembe 14:00-16:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL ERTUĞRULGAZİ AKTAŞ
30 Kasım Perşembe 14:00-16:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL MESUDİYE

2 Aralık Cumartesi 10:00-16:00 AG HAT İLAVESİ BURSA İNEGÖL YENİCEKÖY 525.
526.
527.
MUZAFFER YÜCE
528.

1 Aralık Cuma 11:00-13:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL FATİH CEMRE
EFE
ANADOLU
NAKIŞ
KELEBEK
TOROS
MÜJDE
AYGÜL
VELİLER

1 Aralık Cuma 14:00-16:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL FATİH ANADOLU
MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK
TOROS
VELİLER
1 Aralık Cuma 14:00-16:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL CUMHURİYET MOZAİK
ÇALI
MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK
VELİLER
MAÇKA
2.SANAYİ

1 Aralık Cuma 09:00-11:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL FATİH MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK
ARALIK
AKÇAY
İKLİM
KIVIRCIK
ALANYURT
MIZRAK
ÖZYURT
KELEBEK
ÖZGÜN
KUDRET
DERİN
EMNİYET
OKUL
1.SANAYİ
YALINTAŞ
GÜLŞAH
ÖĞÜT
ÖZBEY
YUDUM
DURGUN
GAZİ ATATÜRK
MEKAN
HAYAL
KURAL
1 Aralık Cuma 09:00-11:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL CUMHURİYET MELİS
DİLRUBA
DİYAR
DOĞA
GAZİ ATATÜRK
MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK
ALANYURT
ECENUR
BAKIŞ
KIVRIM
ELDEMİR
BİLEN
CEREN
YÜCE
SEREN
OKUL
SAFİR
ÇİM
DEVRAN

2 Aralık Cumartesi 10:30-12:30 BİNA OG ŞALT BAKIM BURSA İNEGÖL CUMHURİYET MOZAİK
ÇALI
MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK
ALACA
AZİM
VELİLER
MİRAY
İMECE
MAÇKA
AKÇE

2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA İNEGÖL MESUDİYE YENİ FESLEĞEN
PAZARCIK
YONCA
ÇİFTLİK
1.YEŞİL
DUTLUCA
YILDIRIM
1.HİLAL
SAKİN
YEŞİL ÇINAR

30 Kasım Perşembe 15:00-17:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA İNEGÖL ÇAVUŞKÖY ÇAVUŞKÖY
1501.
1504.
1505.
1507.
1514.
1515.
30 Kasım Perşembe 15:00-17:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA İNEGÖL KARAGÖLET KARAGÖLET KÖYÜ
SOĞUKSU KÖYYOLU
BARAJ YOLU
KARAGÖLET CAMİ
1550.
1551.
1553.
1554.
1555.
30 Kasım Perşembe 15:00-17:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA İNEGÖL HALHALCA HALHALCA KARAGÖLET
HALHALCA İNEGÖL
MECİDİYE
HALHALCA CAMİ
SADRAZAM BEYAZID PAŞA
1451.
1452.
1453.
1454.
ŞEHİT ALİ OSMAN
1456.
1457.
KARAMANOĞLU MEHMET BEY
1459.
HALHALCA BURSA
30 Kasım Perşembe 15:00-17:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA İNEGÖL ŞEHİTLER İNEGÖL ŞEHİTLER YOLU

30 Kasım Perşembe 10:00-16:00 AG HAT İLAVESİ BURSA İNEGÖL ÇELTİKÇİ ÇELTİKÇİ-HOCAKÖY
ALİAĞA DERE

2 Aralık Cumartesi 15:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İNEGÖL KURŞUNLU

 

GÜRSU İLÇESİNDE PLANLANAN ELEKTRİK KESİNTİLERİ

 

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
2 Aralık Cumartesi 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA GÜRSU YENİDOĞAN ERDEK
ÇAĞRI
MELİS
ASLI
AŞIK ÖZERİ
BİRLİK
DAĞ
DEFNE
KADİM
ARİF
GÜLCAN
İLİM
HASTÜRK
YUSUFELİ
KAPLAN
SU
BAHAR
ARASLI
ARZU
DİNÇ
SULTAN
ALPAY
BAKIR
KAFİYE
BEYAZ
BÖLÜK
KILINÇ
ÖZGÜL
ARDA
BURHAN
ANDAÇ
BAKİ
DALYAN

30 Kasım Perşembe 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA GÜRSU YENİDOĞAN GÜLCÜ
YENİYIL
BAŞKURT
KIRLANGIÇ
DADAŞ
ÇANAKKALE
İLKER
RAMİZ YİĞİT
İLÇE
ÇAMLIBEL
MEHMETÇİK
AKYURT
DAĞCI

30 Kasım Perşembe 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA GÜRSU YENİDOĞAN GÜLCÜ
RÜYA
ATLAS
BAŞKURT
ÇAMLIBEL
CANAN
CENGİZHAN
HAK
ERDOĞAN
HUZURLU
ÇİĞDEM 2
KALKANDERE
KANDEMİR

1 Aralık Cuma 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA GÜRSU YENİDOĞAN EBRU
NİLÜFER
YANKI
ZAMAN
BEGÜM
BORA
YAPRAK
ÖDÜNÇ
RAMİZ YİĞİT
DİNÇ
İNTİKAL
BEYİT
LADİN
GÜN
BAĞIŞ
ÇALIŞKAN
ACIBADEM
1 Aralık Cuma 09:00-17:00 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA YILDIRIM İSABEY TAÇ
2.AYSUN

1 Aralık Cuma 09:00-17:00 OG HAT BAKIM BURSA GEMLİK FEYZİYE 1 NOLU FEYZİYE
2 NOLU FEYZİYE
14 NOLU FEYZİYE
4 NOLU FEYZİYE
20 NOLU FEYZİYE
3 NOLU FEYZİYE
11 NOLU FEYZİYE
17 NOLU FEYZİYE
23 NOLU FEYZİYE
22 NOLU FEYZİYE
13 NOLU FEYZİYE
8 NOLU FEYZİYE
7 NOLU FEYZİYE
24 NOLU FEYZİYE
10 NOLU FEYZİYE
16 NOLU FEYZİYE
18 NOLU FEYZİYE
9 NOLU FEYZİYE
5 NOLU FEYZİYE
15 NOLU FEYZİYE
19 NOLU FEYZİYE
FEYZİYE
1 Aralık Cuma 09:00-17:00 OG HAT BAKIM BURSA GEMLİK HAMİDİYEKÖY 10 NOLU HAMİDİYEKÖY
1 Aralık Cuma 09:00-17:00 OG HAT BAKIM BURSA GEMLİK FINDICAK 2 NOLU FINDICAK
4 NOLU FINDICAK
6 NOLU FINDICAK
7 NOLU FINDICAK
8 NOLU FINDICAK
3 NOLU FINDICAK
1 NOLU FINDICAK
5 NOLU FINDICAK
1 Aralık Cuma 09:00-17:00 OG HAT BAKIM BURSA GÜRSU ERİCEKKÖYÜ KAŞKA
GÖLYOLU
MOLLA
ZİNCİ
1. AYDINLAR
BALABAN DERESİ
DEDE BAYIRI
1 Aralık Cuma 09:00-17:00 OG HAT BAKIM BURSA GÜRSU DIŞKAYAKÖYÜ ÜÇOK
ERTUĞRULGAZİ
BAYIR
OĞUZLAR
KARAKEÇİLİLER
KAYI BOYU

5 Aralık Salı 09:00-13:00 BİNA OG ŞALT BAKIM BURSA GÜRSU HASANKÖY ÇELEBİ
OZAN
HASANDEDE
DEDEDİBİ
KUŞÇU
DAĞLAR
İSTASYON
ÇAMLAR
TAHTAKÖPRÜ
5 Aralık Salı 09:00-13:00 BİNA OG ŞALT BAKIM BURSA GÜRSU CANBAZLARKÖYÜ CANBAZLAR
KANAL
CANBAZ OKUL
CANBAZ HAMAM
CANBAZ BAĞLAR
SAZLIK YOLU
CANBAZ DERESİ
DERE ÇIKMAZI
DÜBEK ÖNÜ
5 Aralık Salı 09:00-13:00 BİNA OG ŞALT BAKIM BURSA GÜRSU KARAHIDIRKÖYÜ KARAHIDIR OKUL
5 Aralık Salı 09:00-13:00 BİNA OG ŞALT BAKIM BURSA GÜRSU İĞDİRKÖYÜ ÇEŞMELİ
YUKARI BEŞEVLER
SERA
SELVİLİ
ÇAMLIK
MEKTEP
ORMAN ÇIKMAZI
ÇALI ÇIKMAZI
SAĞLIK
ÇIKMAZ ARALIK
ULUÇINAR
AŞAĞI
BEREKET
HOCALI
AŞAĞI BEŞEVLER
ZEYTİNLİ
KERPİÇLİK
YALI
5 Aralık Salı 09:00-13:00 BİNA OG ŞALT BAKIM BURSA GÜRSU İPEKYOLU

30 Kasım Perşembe 16:00-19:00 AG HAT UZAKLAŞTIRMA BURSA GÜRSU ZAFER ÇINAR
EROL
FENER
GÖL
IRMAK
IŞIKLAR
HANZADE

 

KESTEL İLÇESİNDE PLANLANAN ELEKTRİK KESİNTİLERİ

 

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
1 Aralık Cuma 09:00-14:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA KESTEL NÜZHETİYE NÜZHETİYE
ARAPLAR
CAMBAZLAR
GÜRGENLİK
BALKAN
NÜZHETİYE YILDIRIM
1 Aralık Cuma 09:00-14:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA KESTEL KAYACIK

 

KARACABEY İLÇESİNDE PLANLANAN ELEKTRİK KESİNTİLERİ

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
2 Aralık Cumartesi 09:00-10:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY SIRABADEMLER 151
143.
147.
ŞÜKRÜ KESKİN
153.
ŞEHİT KEMAL KÖSE
84.
86.
88.
BAĞLAR
ORTAOKUL
RUNGUÇPAŞA
137.
14 EYLÜL
128
HAKAN SEPETÇİ
82.
129
148
2 Aralık Cumartesi 09:00-10:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY CANBALI ZİNCİRLİ KUYU
174
106
241.
299.
66.
BAĞLAR
BURSA
RUNGUÇPAŞA
100.
102.
104.
161.
162.
163.
167.
169.
171.
173.
175.
179.
BANDIRMA YOLU
170.
172
108
2 Aralık Cumartesi 09:00-10:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY GAZİ OKUL
143.
153.
90.
96.
ORTAOKUL
137.
147.
191.
212.
296.
92.
129
ŞÜKRÜ KESKİN
214.
2 Aralık Cumartesi 09:00-10:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY NASRETTİN Ş. AHMET DEMİRKURT
66.
RUNGUÇPAŞA
113.
52.
54.
68.
BAĞLAR
KARACAAHMET
109.
151.
64.
BURSA
2 Aralık Cumartesi 09:00-10:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY RUNGUŞPAŞA 119.
FARUK KATIRCI
ORTAOKUL
PANAYIR
İRFAN ÜLKER
YÜKSEL ARDA
121.
133.
14 EYLÜL
35.
37.
HASAN YURT
RUNGUÇPAŞA
MUHTAR CAVİT TARLI
41.
2 Aralık Cumartesi 09:00-10:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY SAADET 18.
ULUABATLI HASAN
M. HASAN KULA
35.
2 Aralık Cumartesi 09:00-10:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY YENİCE İSMET ARI
107.
109.
151.
58.
68.
BURSA
105.
ŞÜKRÜ KESKİN
66.
KARACAAHMET
2 Aralık Cumartesi 09:00-10:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY DRAMA İ.HAKKI BİLGİN
FARUK KATIRCI
HASAN YURT
RUNGUÇPAŞA
119.
ADLİYE
MUSTAFA ÇORLU
14 EYLÜL
MUHTAR CAVİT TARLI
129
76.
ORTAOKUL
2 Aralık Cumartesi 09:00-10:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY KARACAAHMET 103.
105.
143.
ŞÜKRÜ KESKİN
58.
66.
İSMET ARI
NURİ KATAR
97.
BURSA
KARACAAHMET
RUNGUÇPAŞA
IHLAMUR
435
101.
141.
68.
TURAN ÖZEK
2 Aralık Cumartesi 09:00-10:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY MECİDİYE 107.
50.
KARACAAHMET
105.
2 Aralık Cumartesi 09:00-10:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY TABAKLAR HÜSNÜ EKEN
83.
87.
BANDIRMA
2 Aralık Cumartesi 09:00-10:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY TAVŞANLI İSMET ARI
76.
85.
93.
95.
BANDIRMA
BURSA
TURAN ÖZEK
RUNGUÇPAŞA
131.
135.
139
60.
ŞEHİT KEMAL KÖSE
HALİL KURT
BALIK HALİ
141.
62.
NURİ KATAR
89.
97.
KARACAAHMET
İ.HAKKI BİLGİN
CAMİ
2031
2033
2 Aralık Cumartesi 09:00-10:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY YENİ 241.
264.
2 Aralık Cumartesi 09:00-10:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY ABDULLAHPAŞA 43.
PANAYIR

2 Aralık Cumartesi 14:00-15:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY SIRABADEMLER 151
143.
147.
ŞÜKRÜ KESKİN
153.
ŞEHİT KEMAL KÖSE
84.
86.
88.
BAĞLAR
ORTAOKUL
RUNGUÇPAŞA
137.
14 EYLÜL
128
HAKAN SEPETÇİ
82.
129
148
2 Aralık Cumartesi 14:00-15:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY CANBALI ZİNCİRLİ KUYU
174
106
241.
299.
66.
BAĞLAR
BURSA
RUNGUÇPAŞA
100.
102.
104.
161.
162.
163.
167.
169.
171.
173.
175.
179.
BANDIRMA YOLU
170.
172
108
2 Aralık Cumartesi 14:00-15:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY GAZİ OKUL
143.
153.
90.
96.
ORTAOKUL
137.
147.
191.
212.
296.
92.
129
ŞÜKRÜ KESKİN
214.
2 Aralık Cumartesi 14:00-15:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY NASRETTİN Ş. AHMET DEMİRKURT
66.
RUNGUÇPAŞA
113.
52.
54.
68.
BAĞLAR
KARACAAHMET
109.
151.
64.
BURSA
2 Aralık Cumartesi 14:00-15:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY RUNGUŞPAŞA 119.
FARUK KATIRCI
ORTAOKUL
PANAYIR
İRFAN ÜLKER
YÜKSEL ARDA
121.
133.
14 EYLÜL
35.
37.
HASAN YURT
RUNGUÇPAŞA
MUHTAR CAVİT TARLI
41.
2 Aralık Cumartesi 14:00-15:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY SAADET 18.
ULUABATLI HASAN
M. HASAN KULA
35.
2 Aralık Cumartesi 14:00-15:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY YENİCE İSMET ARI
107.
109.
151.
58.
68.
BURSA
105.
ŞÜKRÜ KESKİN
66.
KARACAAHMET
2 Aralık Cumartesi 14:00-15:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY DRAMA İ.HAKKI BİLGİN
FARUK KATIRCI
HASAN YURT
RUNGUÇPAŞA
119.
ADLİYE
MUSTAFA ÇORLU
14 EYLÜL
MUHTAR CAVİT TARLI
129
76.
ORTAOKUL
2 Aralık Cumartesi 14:00-15:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY KARACAAHMET 103.
105.
143.
ŞÜKRÜ KESKİN
58.
66.
İSMET ARI
NURİ KATAR
97.
BURSA
KARACAAHMET
RUNGUÇPAŞA
IHLAMUR
435
101.
141.
68.
TURAN ÖZEK
2 Aralık Cumartesi 14:00-15:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY MECİDİYE 107.
50.
KARACAAHMET
105.
2 Aralık Cumartesi 14:00-15:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY TABAKLAR HÜSNÜ EKEN
83.
87.
BANDIRMA
2 Aralık Cumartesi 14:00-15:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY TAVŞANLI İSMET ARI
76.
85.
93.
95.
BANDIRMA
BURSA
TURAN ÖZEK
RUNGUÇPAŞA
131.
135.
139
60.
ŞEHİT KEMAL KÖSE
HALİL KURT
BALIK HALİ
141.
62.
NURİ KATAR
89.
97.
KARACAAHMET
İ.HAKKI BİLGİN
CAMİ
2031
2033
2 Aralık Cumartesi 14:00-15:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY YENİ 241.
264.
2 Aralık Cumartesi 14:00-15:00 OG MANEVRA İÇİN KESİNTİ BURSA KARACABEY ABDULLAHPAŞA 43.
PANAYIR

6 Aralık Çarşamba 09:00-13:00 KESİCİ DEĞİŞİMİ BURSA KARACABEY ESKİKARAAĞAÇ ESKİKARAAĞAÇ

 

MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇESİNDE PLANLANAN ELEKTRİK KESİNTİLERİ

 

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
2 Aralık Cumartesi 11:00-15:00 OG MÜŞTERİSİ TALEBİ BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA TATKAVAKLI VEHBİ KOÇ
1.
2.
SEKSÜT
3.
2
2 Aralık Cumartesi 11:00-15:00 OG MÜŞTERİSİ TALEBİ BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA YALINTAŞ 209.
2 Aralık Cumartesi 11:00-15:00 OG MÜŞTERİSİ TALEBİ BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA DEMİRDERE DEMİRDERE

1 Aralık Cuma 09:00-17:00 AER İLETKEN DÖNÜŞÜMÜ BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA KÖREKEM KÖREKEM

 

GEMLİK İLÇESİNDE PLANLANAN ELEKTRİK KESİNTİLERİ

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
1 Aralık Cuma 09:00-17:00 OG HAT BAKIM BURSA GEMLİK FEYZİYE 1 NOLU FEYZİYE
2 NOLU FEYZİYE
14 NOLU FEYZİYE
4 NOLU FEYZİYE
20 NOLU FEYZİYE
3 NOLU FEYZİYE
11 NOLU FEYZİYE
17 NOLU FEYZİYE
23 NOLU FEYZİYE
22 NOLU FEYZİYE
13 NOLU FEYZİYE
8 NOLU FEYZİYE
7 NOLU FEYZİYE
24 NOLU FEYZİYE
10 NOLU FEYZİYE
16 NOLU FEYZİYE
18 NOLU FEYZİYE
9 NOLU FEYZİYE
5 NOLU FEYZİYE
15 NOLU FEYZİYE
19 NOLU FEYZİYE
FEYZİYE
1 Aralık Cuma 09:00-17:00 OG HAT BAKIM BURSA GEMLİK HAMİDİYEKÖY 10 NOLU HAMİDİYEKÖY
1 Aralık Cuma 09:00-17:00 OG HAT BAKIM BURSA GEMLİK FINDICAK 2 NOLU FINDICAK
4 NOLU FINDICAK
6 NOLU FINDICAK
7 NOLU FINDICAK
8 NOLU FINDICAK
3 NOLU FINDICAK
1 NOLU FINDICAK
5 NOLU FINDICAK
1 Aralık Cuma 09:00-17:00 OG HAT BAKIM BURSA GÜRSU ERİCEKKÖYÜ KAŞKA
GÖLYOLU
MOLLA
ZİNCİ
1. AYDINLAR
BALABAN DERESİ
DEDE BAYIRI
1 Aralık Cuma 09:00-17:00 OG HAT BAKIM BURSA GÜRSU DIŞKAYAKÖYÜ ÜÇOK
ERTUĞRULGAZİ
BAYIR
OĞUZLAR
KARAKEÇİLİLER
KAYI BOYU

3 Aralık Pazar 11:00-14:00 SDK DEPLASE BURSA GEMLİK HİSAR YENER
BERGAMOT

3 Aralık Pazar 07:00-10:00 SDK DEĞİŞİMİ BURSA GEMLİK HAMİDİYE İSTİKLAL
BORA
FIRINLI

 

YENİŞEHİR İLÇESİNDE PLANLANAN ELEKTRİK KESİNTİLERİ

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR KURTULUŞ BİLECİK YOLU 4.KÜMEEVLER SAPMAZLAR
SÜMER
TURAN
TERZİLERYOLU
ÇELEBİKÖY YOLU
AYDIN
BAKCAN
BEYAZIT
BİLECİK
ERCAN
FETİH
İPEKYOLU
KÜÇÜK
BEGONYA
ÖZSÖZ
ADNAN MENDERES
GÜLSOY
1.KÜME KANAL YANI
KARANFİL
NERGİS
SAKARYA
TETİK
YILDIRIM_1
ÇAN
ÖZBAY
ŞENLİK
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR GÜNDOĞAN ULUĞBEY
DENİZHAN
SÜMBÜLLÜKYOLU
OKLUK
ARITMA TESİSİ KÜME EVLER
ALİ RUHİ
BİLECİK
DEDE
DERE
HACIEMİN
HECE
KOCAEMİN
VARYEMEZ
YUSUF HOCA
ÇEŞME
İPEKLİ FAZLI
İSTANBULLU
EMEK UN FABRİKA ARKASI KÜME
DONATIM
MÜFTÜLÜK
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR EBEKÖY EBEKÖY
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR PAPATYA PAPATYA
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR AKDERE AKDERE_1
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR ULUCAMİ ÇEŞME
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR YENİ DERE
NARİN
NAZLI
SÜMBÜL
YARIMAĞA
ÇİFTLİKLİ
OSMANAĞA
VARYEMEZ
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR GÖKÇESU GÖKÇESU
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR TOPRAKDERE TOPRAKDERE
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR KÖPRÜHİSAR KÖPRÜHİSAR
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR ÇAMÖNÜ ÇAMÖNÜ
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR EĞERCE EĞERCE
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR GÜNECE GÜNECE
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR TERZİLER TERZİLER
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR ÇELEBİ ÇELEBİ
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR İNCİRLİ İNCİRLİ
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR MAHMUDİYE MAHMUDİYE
2 Aralık Cumartesi 13:00-15:00 OG FİZİKİ İRTİBAT BURSA YENİŞEHİR HAYRİYE HAYRİYE

 

BÜYÜKORHAN İLÇESİNDE PLANLANAN ELEKTRİK KESİNTİLERİ

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
1 Aralık Cuma 11:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA BÜYÜKORHAN KINIK ATATÜRK
FEVZİ ÇAKMAK
F KÜME
1 Aralık Cuma 11:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA BÜYÜKORHAN ÇERİBAŞI ÇERİBAŞI
1 Aralık Cuma 11:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA BÜYÜKORHAN TEKERLER TEKERLER
1 Aralık Cuma 11:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA BÜYÜKORHAN HEMŞERİLER HEMŞERİLER
1 Aralık Cuma 11:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA BÜYÜKORHAN AKÇASAZ AKÇASAZ
1 Aralık Cuma 11:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA BÜYÜKORHAN KARAAĞIZ KARAAĞIZ
1 Aralık Cuma 11:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA BÜYÜKORHAN PİREBEYLER PİREBEYLER
İSTASYON
1 Aralık Cuma 11:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA BÜYÜKORHAN BADEMLİK VELETLER
1 Aralık Cuma 11:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA BÜYÜKORHAN DEMİRLER
1 Aralık Cuma 11:00-15:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA BÜYÜKORHAN YENİCE

 

İZNİK İLÇESİNDE PLANLANAN ELEKTRİK KESİNTİLERİ

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
1 Aralık Cuma 10:00-18:00 BİNA OG ŞALT BAKIM BURSA İZNİK SELÇUK KABAOĞLU
KUTALMIŞ OĞLU SÜLEYMANŞAH
TÜRKİSTAN
YUNUS EMRE
ALTINKENT
RAUF DENKTAŞ
FUAT GİRGİN
BARIŞ
MEHMETCİK
ŞİRİN
ŞEHİT ER MUSTAFA SİVRİ

2 Aralık Cumartesi 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İZNİK YEŞİL CAMİİ YASEMİN
ZAMBAK
ALASUNGUR
BAĞLAR
SUR
BURÇ
GELİNCİK
JANDARMA
KALE
KARATEKİN
MALTEPE
MENEKŞE
SULTAN ORHAN
TEKKE
DURULAR
MENEKŞE
HACI HAMZA
2 Aralık Cumartesi 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İZNİK BEYLER KILICASLAN_1
M.DOĞAN
H.OKTAY
2 Aralık Cumartesi 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İZNİK SELÇUK MUSABABA
SALKIM
SÜREYYA
ÇİNİ
ATATÜRK
GÜMÜŞ
MAHMUT
2 Aralık Cumartesi 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İZNİK YENİ AYAZMA
ÇELEBİ
ŞEHİT FUAT ACAR
EMİN KIRAN
ETHEM NURİ BEY
HASAN ÇAVUŞ
HÜSEYİN AVNİ BEY
KAYMAKAM S.TAŞKIN
KEMALPAŞA
KILIÇARSLAN
KILICASLAN_1
KOOPERATİF
KORE
MALTEPE
MEHMET GÜNDEM
PAŞALI HALİL
POS.CEMAL BEY
SAVAŞ
SULTAN ORHAN
SÜLEYMAN PAŞA
SÜRÜCÜ
TEKKE
YAKUP
YENİŞEHİR KAPI
YÜZ.HASAN TAHSİN
ÖZER
ÜZÜM
ŞEHİT YÜZ. M.AKÇAKAYA S.
CANBAZ_1
2 Aralık Cumartesi 09:00-17:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İZNİK MAHMUT ÇELEBİ ALİ PAŞA
ATATÜRK
KASAPLAR ÇARŞISI
CANBAZ_1
HAKKI
HASAN FEHMİ ALP
HÜSEYİN DARCAN
BALIKÇILAR ÇARŞISI
KILICASLAN_1
MALTEPE
PAPATYA
SALİM DEMİRCAN
YAKUP
ÇELEBİ
LALE
SÜRÜCÜ
ÇİÇEK

1 Aralık Cuma 10:00-18:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İZNİK MUSTAFALI MUSTAFALI

2 Aralık Cumartesi 10:00-18:00 OG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İZNİK MUSTAFALI MUSTAFALI

2 Aralık Cumartesi 10:30-18:30 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İZNİK GÖLLÜCE BALARIM

1 Aralık Cuma 09:30-17:30 AG TESİS ÇALIŞMASI BURSA İZNİK GÖLLÜCE BALARIM

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X