Bursa’nın bu mahallesindeki pire krizine Büyükşehir’den müdahale

Büyükşehir Belediyesi, Mollaarap Mahallesi’ndenki pire sorununa müdahale etti.

Bursa’nın bu mahallesindeki pire krizine Büyükşehir’den müdahale

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nden konuyla ilgili şu paylaşım yapıldı:

Mollaarap Mahallesi’nde pire sorununa karşı Veteriner Hizmetleri ekiplerimiz tarafından biyosidal ürünler kullanılarak müdahalede bulunduk.

Sorunun kaynağını belirlemek zor olsa da, mahalle sakinlerimize kendi depo ve bodrumlarını düzenli olarak kontrol etmeleri ve gerekli önlemleri almaları konusunda bilgilendirme yapıldı.

Sağlığımız için birlikte hareket edelim ve sorunu kökten çözelim!

 

https://x.com/bursabuyuksehir/status/1805180012653404530

HABERİ PAYLAŞ
9 adet yorum var

9 adet yorum var

  1. Çekirge,bağlan apt karşısı boş alanda köpekler sabaha kadar havlıyorlar, maalesef camları kapatmak zorunda kalınıyor. Havalar çok sıcak. Acil önlem alınmasını talep ediyoruz.

  2. Vatandaş baskanim bu sokak köpeklerini barınaklara toplattirsaniz bizi gece gündüz çok rahatsız ediyorlar gece sabaha kadar havliyorlar kapı cam acamiyoruz bu sıcaklarda uyuyamiyoruz lütfen arz ediyorum semt Güzelyalı araba yatağı şirinler parkı liky yapı ve melisarezidans etrafı zeytinlik olduğu için bütün başı boş köpekler buralarda korkudan sabah serininde de yuruyemiyoruz

  3. Sokak kedileri o kadar cok urediki her yeri pire sardi insanlar keske hazir mama verip beslemenin yaninda arada veterinerden parazit ilacida alsalar her yeri pire sarmaz bir mahallede 50 tane kedi uruyorsa seneye bunlarin 100 tane olacaginin kimse bilincinde degil sadece besliyorlar

    1. Hep birilerınden birseyler beklemek yalnış bu canların da yaşama hakları var rabbımın emanetlerı laf kalabalığı yapacağınıza sızlerınde bır katkısı olsun sevap işlersınız sızde bır kap su bır kap mama koyabılırmısinız mesela yaradanı severım yaradandan ötürü

    2. Pirenin topraktan geldiğini biliyor muydunuz?şu aralar köylerde arazide köpekle kediyle alakası yok her yer kene kaynıyor ve yorulduğunuzds bir yere oturamiyorsunuz.aFaturayi yine bu ağzi dili söylemeyenlere kesiyorsunuz ya.Bunlari aç kalmasın diye besleyenler zengin insanlar değil içimizden insanlar devlet yardım ediyormu ki kisirlaştirma yapılsın.Kaç para biliyor musunuz?6ila7bin bu bir kedi kisirlaştirma ne kadar klinik borçlari var ne yapsınlar muhtaç hayvanlara yardım ediyorlar onlar vatandaşin ürettiği attiği gariplere bakıyorlar üretmiyorlsr bilin istedim ayrıca uyuz için parazit için ellerinde olmsyanin fazlasını yapıyorlar yine bilin bistedim.Bu garip ağzı dili söylemeyen hayvanlar bir müslüman Türkiye de vatan haini ilan edildiler.Onca sığınmacı ya ekmek var ne yazikki kimsesi olmayan bu canlar o kadar tehlike altında ki ve gariplere benim ülkemde ön yargı,istismar,öldürme,şiddet,ayak kuyruk kesme, GB öz çikarma var ama EKMEK yok kardeşim yine bilin istedim tüm içtenliğimle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X