Bursa’nın bu mahallesine müjde! O sorun çözülüyor

Yıldırım ilçesi Arabayatağı Mahallesi’nde yıllardır devam eden doğalgaz problemi Yıldırım Belediyesi ve Başkan Oktay Yılmaz’ın yoğun girişimleri ile çözülüyor.

Bursa’nın bu mahallesine müjde! O sorun çözülüyor

Yıldırım Belediyesi ve Başkan Oktay Yılmaz’ın Enerji ve Piyasa Denetleme Kurulu ve BURSAGAZ nezdinde yürüttüğü yoğun girişimler Arabayatağı Mahallesi’nde doğalgaz hattı bulunmayan sokaklar, BURSAGAZ tarafından altyapı yatırım programına dahil edildi.

Göreve geldikleri ilk günden itibaren doğalgaz sorunun çözümü için yoğun bir çaba sarf ettiklerini belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Birçok bölgemizde bu sorunu çözüme kavuşturduk. Şimdi de Arabayatağı Mahallemizde imarlı bölgelerde olup, doğalgazın olmadığı az sayıdaki sokaklarımız da doğalgaza kavuşuyor. BURSAGAZ altyapı çalışmalarına başladı. Etap etap devam edecek çalışmalar sonucunda bölgemizde doğalgaz sorunu tam anlamıyla ortadan kalkacak” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X