Bursa’nın Gemlik ilçesinde yeni uygulama

Gemlik Belediyesi, duyarlı Gemlik halkının kurban ve adak bağışlarıyla önemli bir sosyal sorumluluk projesini daha hayata geçirdi. Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren ve Sosyal İşlerden Sorumlu Belediye Meclis Üyesi Tolga Sarışen’in önderliğinde yürütülen projede, katlı otopark altındaki Sosyal İşler Müdürlüğü alanında 13 metrekarelik modern bir buzhane kuruldu.

Bursa’nın Gemlik ilçesinde yeni uygulama

Projede, hayırsever vatandaşların bağışladığı kurbanlar ve adaklar, hijyenik şartlar altında işlenerek kıyma ve kuşbaşı olarak vakumlanmakta ve gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaktadır.

Duyarlı Gemlik halkının katkılarıyla, hem israfın önüne geçilmekte hem de ihtiyaç sahiplerinin yüzü gülmektedir.

Gemlik Belediye Meclis Üyesi Tolga Sarışen; “Gemlik Belediyesi olarak, bu anlamlı projede başta başkanımız Şükrü Deviren’e, emeği geçen Gemlik Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü personeline ve desteklerini esirgemeyen halkımıza teşekkür ederiz. Projemizin, yardımlaşma ve dayanışma duygularını güçlendirmesini temenni ediyoruz.” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
5 adet yorum var

5 adet yorum var

  1. Allah razı olsun başkanım gurur duydum bu projeyle nice yoksul vatandaş faydalanacak olan var olmayan var komşusu aç yatan bizden değildir diye düşünerek çok duygulandım çok ama çok teşekkür ediyorum efendim.

  2. Kime nasıl ulaştığını ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarin kurban etini nasıl alacaklarını da yazsalar, hatta gemlik.bel.tr sitesindeki haber altlarına yorum yapma izni verseler çok daha güzel olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X