Bursa’nın Osmangazi Belediyesi’nde yeni atamalar

Osmangazi Belediyesi kadrolarında da değişim rüzgarı yaşanıyor… Detayları Olay Gazetesi Yazarı İhsan Aydın kaleme aldı…

Bursa’nın Osmangazi Belediyesi’nde yeni atamalar

Aydın, yazısında şu ifadeleri kullandı:

31 Mart yerel seçimlerinde CHP’nin kazandığı belediyelerde yönetimsel değişimlerin halen tamamlanmadığını biliyoruz. Büyükşehir Belediyesi’nden sonra ilçe belediyelerinde de bürokratik değişimler sürüyor.

Önceki gün, merkezdeki en büyük ilçe olan Osmangazi Belediyesi’ne kurum dışından iki yeni belediye başkan yardımcısının daha atandığını öğrendik.

Bunlara bağlı olarak da şube müdürlüklerin de değişimler başladı.
Bu minvalde;

Osmangazi’nin siyasi başkan yardımcılıklarına meclis üyeleri arasından daha evvel 4 isim atanmıştı. Yeni bürokrat başkan yardımcılıklarına da İsmail Mutlu Esendemir’in ardından kurum dışından İbrahim Emre Tonarolu ile Hüseyin Eren Hersan da göreve başladı.

Ayrıca Temizlik İşleri Müdür Vekilliği’ne Sertaç Darıcı, Kentsel Tasarım Müdür Vekilliği’ne Dilek Altan Türkmen, Mali Hizmetler Müdür Vekilliği’ne Tural Habipoğlu, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekilliği’ne Esra Ortabük, Koordinasyon İşleri Müdürvekilliği’ne Cem Aydın Yelken, Teftiş Kurulu Müdür Vekilliği’ne Yaşar Kırmız ile Emlak İstimlak Müdür Vekilliği’ne de İsmail Din atandılar.

Osmangazi’de değişimlerin önümüzdeki günlerde diğer birimleri de kapsayacak şekilde devam edeceği konuşuluyor.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X