Bursa’nın turizm alternatifleri masaya yatırıldı

Pandemi sürecinde online olarak biraraya gelen Bursa Turizm Platformu, pandemi sonrası normalleşme dönemindeki ilk fiziki toplantısını Uluumay Osmanlı Halk Kıyafetleri ve Takı Müzesi’nde gerçekleştirdi.

Bursa’nın turizm alternatifleri masaya yatırıldı
HABERİ PAYLAŞ

Toplantıya; Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Bayhan, Bursa Turizm Platformu ve TÜRSAB Güney Marmara BTK Başkanı Murat Saraçoğlu ve TÜRSAB Sayman Üyesi Hasan Eker, Güney Marmara Turistik Otel İşletmecileri Birliği Başkanı Ersin Yazıcı, SKAL Turizm Profesyonelleri Derneği Başkanı Serdal Can ve Bursa turizm dinamiklerinin temsilcileri katıldı. Bursa turizminin çeşitlendirilmesi ve gelen turistlerin konaklama sürelerini uzatmak adına alternatif tur programlarını değerlendirildiği toplantıda; BEBKA, Büyükşehir Belediyesi ve BTSO koordinasyonunda sürdürülen Bursa Tanıtım ve Marka Stratejisi çalışması, Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Bursa turizm haritası ile Bursa turizm web sitesi ve Gölyazı’da sürdürülen altyapı, üst yapı, çevre düzenlemesi ve tanıtım çalışmaları hakkında istişarelerde bulunuldu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X