Bursa’nın yeni oteli! Mövenpick zamanı

Mövenpick Hotel & Thermal SPA Bursa, 1 Temmuz’da hizmete giriyor…

Bursa’nın yeni oteli! Mövenpick zamanı

ÜNAL ÖZBAY

Bursa turizmine yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Mövenpick Hotel & Thermal SPA Bursa, kapılarını açmak için artık gün sayıyor. Pandemi döneminin ardından tüm Covid-19 önlemleri alınıp yenilenerek dünyanın en önemli markalarından biri olan Mövenpick’i ilk kez Bursa’ya getiren otel, 1 Temmuz’dan itibaren konuklarını ağırla- maya başlayacak. Klasik konaklama deneyiminin ötesine giderek lezzetleriyle kendini tüm dünyada kanıtlayan Mövenpick dondurma, çikolata, kahve ve yemeklerinin yanı sıra, bünyesinde yer alan Da Vittorio Ristorante Italiano, Sağlıklı Yaşam Bursa ve Olympos Bar ile lüks bir yaşam merkezi olan otel, konuklarını bekliyor.

GÜVENLİ TURİZM SERTiFiKALI OTEL

Uzun bir aranın ardından yeni markalarıyla ilk konuklarını ağırlamak için sabırsızlandıklarını belirten Mövenpick Hotel & Thermal SPA Bursa Genel Müdür Yardımcısı Ercan Tavşan, Covid-19 pandemisine karşı tüm önlemleri aldıklarını belirtti. Tavşan, ‘Mövenpick olarak Bursalıları hem bu markayla hem de Mövenpick’in çok özel lezzetleriyle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. 1 buçuk yıldan beri pandemi döneminin ardından 1 Temmuz’da açılışımızı gerçekleştireceğiz. Hem Mövenpick olarak bağlı bulunduğumuz Accor markasının AllSafe etiketini, hem de Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu Güvenli Turizm Sertifikası’nı aldık. Tüm önlemlerimizi alarak toplantı ve banket organizasyonlarıyla, konaklamalarımız devam edecek’ dedi.

BURSA’DA BİR İLK

Mövenpick markasının Türkiye’de İstanbul’dan sonra Bursa’da ilk kez yer aldığını belirten Tavşan, ‘Bursalılardan da bunun heyecanın aldık. Mövenpick’in yaklaşık 70 yıllık bir tarihi var. 136 odamızla yeni markamızla hizmet vermeye devam edeceğiz’ diye konuştu. Öte yandan Mövenpick markasının yiyecek içecek sektöründe de dünyada kendini kanıtlamış bir marka olduğunu hatırlatan Tavşan, ‘Dondurması, çikolatası, kahve çeşitleriyle birbirinden eşsiz lezzetler konuklarımızı bekliyor’ ifadelerini kullandı.

DA VİTTORİO RİSTORANTE ITALİANO

Mövenpick Hotel & Thermal SPA Bursa’yı diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri de bünyesinde yer alan Da Vittorio Ristorante Italiano. Damak zevkine düşkün Bursalıların vazgeçemediği çok özel mekânlardan olan Da Vittorio Ristorante Italiano da 1 Temmuz itibarıyla kapılarını yeniden seçkin konukları için açıyor. Restaurantında, özel menüler ve kusursuz sunumuyla büyük beğeni toplayan ünlü İtalyan şefi Vittorio Sindoni’nin pandemi sonrası hazırladığı özel lezzetler, özlenen günleri geri getirecek.

SAĞLIKLI YAŞAM BURSA

Yüz yıllardır su şehri olarak bilinen Bursa’nın doğal mucizesi termal suları Mövenpick Hotel & Thermal SPA Bursa bünyesindeki bir başka bölüm ‘Sağlıklı Yaşam Bursa’da şifa dağıtıyor. Klasik termal kültürünün ötesinde, fitness merkezi, saunası, SPA’sı, hamamı ve konusunda uzman kadrosuyla konuklarına tam bir sağlıklı yaşam merkezi olarak hizmet veren bölüm, özellikle pandemi dönemi sonrası misafirlerini yeniden ağırlayacak olmanın gururunu yaşıyor.

OLYMPOS BAR

Bursa’nın en güzel noktalarından biri olan Çekirge’de konumlanan ve Atatürk Müzesi’ne komşu olan otel, bu özelliğini konuklarına teras katında yer alan Olympos Bar’la yaşatıyor. Yarı açık özelliği sayesinde sıcak yaz günlerinde serin akşamlar yaşayıp, günün yorgunluğunu atmak isteyenler için ideal bir tercih olan Olympos Bar, Bursa sosyal yaşamının da lokomotif mekânlarından biri olma özelliğini Mövenpick çatısı altında da sürdürecek.

LEZZET BİR DÜNYA MARKASI

Mövenpick markasının en önemli özelliklerinden biri de yaklaşık 70 yıllık tarihiyle tescillediği eşsiz tatları. Mövenpick ismiyle beğeniye sunduğu kahve, dondurma, çikolatalarıyla tüm dünyada tercih sebebi olan marka, bu çok özel tatları şimdi de Bursalılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Mövenpick Hotel & Thermal SPA Bursa’da konuklara sunulacak olan kahve, dondurma, çikolatalar; kentte yeni bir bağımlılık yaratmaya hazırlanıyor.

SAĞLIK

LEZZET

SPOR

KONFOR

HİJYEN

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X