‘Bursaspor değil Bursa şehri düşmüştür’

Bursaspor eski yönetim kurulu üyesi Ali Turan olağanüstü genel kurul süreci yaşayan Bursaspor’da henüz bir başkan adayının çıkmaması üzerine açıklama yayınladı.

‘Bursaspor değil Bursa şehri düşmüştür’

Ali Turan açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

“Büyük Bursaspor camiası zaman birlik zamanı. Adaylık başvuru süresinin bitmesine 48 saat kala kimsenin birşey yapmadığı bu durumda suçlu arama zamanı değildir. Eğer bir suçlu aranacaksa başta ben olmak üzere geçmiş yönetim ve başkanlar, şimdiki yönetim ve başkan ile taraftar dahil olmak üzere hepimizin suçu vardır. Şimdi birlik zamanı. Osmanlı’ya başkentlik yapmış, 6 padişah ve evliyaların yattığı bu zengin topraklar, devletine aldığından daha çok veren bir şehir olarak kimsenin bir şey yapmaması bir taraftar olarak ağırımıza gidiyor.

Sayın bakanlarım, milletvekillerim, belediye başkanlarım ve ticaret odaları yöneticileri, unutmayın ki Bursaspor değil Bursa şehri düşmüştür.

Bundan sonra kimsenin ne dediğinin değil, ne yaptığının önemi vardır.

Değerli Bursasporlular, Bursa’ya değer katan sanayici ve esnaflar. Bizler çok bir şey değil, bu şehirden kazandıklarınızdan biraz katkı bekliyoruz. Bu camia çok büyüktür.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X