Bursaspor TFF’den ne istedi? Başkan Sinan Bür açıkladı…

Bursaspor Başkanı Sinan Bür, görüşmelerinin verimli geçtiğini ve projeler hazırlayarak TFF’nin Bursalı 1. Başkan Vekili İbrahim Burkay ile yeniden görüşeceklerini söyledi.

Bursaspor TFF’den ne istedi? Başkan Sinan Bür açıkladı…

Emre KURTBAY

Bursaspor Kulübü Başkanı Sinan Bür ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ile bir araya geldi.

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıda TFF 1. Başkan Vekili, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Oral, Genel Sekreter Erkan Öncel, Reklam ve Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Güleç, TFF’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Vardar ve Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Bayraktar da yer aldı.

Görüşmeyle ilgili OLAY’a özel açıklamalarda bulunan Bursaspor Başkanı Sinan Bür, görüşmelerinin verimli geçtiğini ve projeler hazırlayarak TFF 1. Başkanvekili İbrahim Burkay ile yeniden görüşeceklerini söyledi.

Başkan Bür, “İbrahim beyle görüştük. Bursaspor’un durumunu anlattık. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla projeler hazırlayacağız. Projeleri hazırladıktan sonra tekrar kendisiyle görüşeceğiz. TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile de görüştük. O da sağ olsun bizimle yakından ilgilendi. Güzel bir görüşme yaptık. Bursaspor için koşturmaya devam edeceğiz. Güzel gelişmelerin olmasını ümit ediyorum” ifadelerine yer verdi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X