Bursaspor’da Başkan Enes Çelik mazbatasını aldı

Bursaspor’da başkanlığa seçilen Enes Çelik mazbatasını aldı.

Bursaspor’da Başkan Enes Çelik mazbatasını aldı

Emre KURTBAY

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleştirilen mazbata töreninde Başkan Çelik’e mazbatasını Kongre Divan Başkanı Feyyaz Alptuğ Memişoğullar takdim etti.

Mazbatayı almasının ardından görevi Sinan Bür’den alan ve resmen görevine başlayan Bursaspor Başkanı Enes Çelik Bursaspor’u layık oldukları yere getirebilmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Başkan Enes Çelik şunları dile getirdi:

“Güzel bir dönemin başlangıcı olacak inşallah. Çok önemli bir isimden bu görevi almanın da hazzı içindeyim. Emin ellerden görevi teslim alıyoruz. Bu noktada dün de konuştuğumuz gibi az zamanda çok iş yapmayı hedefliyoruz. Bugün saat 17.00’de ilk yönetim kurulu toplantımızı yapacağız. Görev dağılımını yapacağız. Herkes kendi sorumluluğunu bilerek çalışacak. Bursaspor layık olduğu yere getirebilmek için elimizden geleni yapacağız. Sinan başkanım ve yönetiminden de sportif anlamda destek alacağız. Yaşasın Bursaspor.”

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X