Bursaspor’da yeni dönem! 33. Başkan seçiliyor…

Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda saat 13.00’te yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul’da Enes Çelik Bursaspor Kulübü’nün 33. Başkanı seçilecek. 4 bin 74 üyeden 2 bin 751’nin oy kullanma hakkı bulunduğu kongrede açık oylama yapılacak

Bursaspor’da yeni dönem! 33. Başkan seçiliyor…

Bursaspor’da geçen hafta çoğunluk sağlanmadığı için yapılamayan Olağan Seçimli Genel Kurulun ikinci oturumu bugün çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecek.

Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda saat 13.00’te yapılacak genel kurulda 4 bin 74 kongre üyesinden 2 bin 751 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor. Tek aday olarak seçime giren Enes Çelik, yapılacak açık oylama sonucunda Bursaspor Kulübü’nün yeni başkanı olacak.

ARTIK YÜKSELİŞ ZAMANI

Yeşil beyazlı kulüpte adaylık sürecinde 100 imzayı ilk günde toplayan ve diğer aday adaylarının çekilmesiyle Enes Çelik tek aday olarak kalmış ve yönetim kurulu listesini Divan Kurulu’na teslim etmişti. Kentin büyük bölümünün desteğini alan Uludağ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Çelik’in yönetimiyle birlikte üst üste küme düşme üzüntüleri yaşayan Bursaspor’un yükseliş yürüyüşüne resmen başlaması bekleniyor.

415 KİŞİNİN ÜYELİĞİ DÜŞECEK Mİ?

Bugün yapılacak genel kurulda Sinan Bür yönetiminin mali ve idari yönden ibrası ile birlikte Denetim Kurulu’nun ibrası oylanacak. Ayrıca yeşil beyazlı kulüpte üyelikleri tüzük gereği aidat ödemelerini zamanında yapmadıkları için askıya alınan 415 üyenin kulüp üyeliğinin düşmesi konusunda görüşme yapılarak karara bağlanacak ve üyelerin oylarına sunulacak.

ENES ÇELİK’İN LİSTESİ YÖNETİM KURULU ASİL

Emir Çokçağlayan
Mesut Günal
Oğuzhan Kutlucan
Muhammet Danışman
Harun Yıldırım
Coşkun Özgel
Murat Hatipoğlu
Coşkun Yavuz

YÖNETİM KURULU YEDEK

Faruk Bakgör
Latif Albayrak
Ali Ağır
Fatih Pulat
Ömer Keskin
Erdinç Doğan
Bilal Akmar
Tolga Kayaer

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X