Bursaspor’dan borç açıklaması!

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu yönetimi, Bursaspor yönetimiyle bir araya geldi.

Bursaspor’dan borç açıklaması!

Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde yapılan toplantıda Bursaspor Kulübünün mali ve genel konuları ele alındı.

Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder toplantıdan sonra yaptığı açıklamada, son günlerde Bursaspor camiasında ve Bursa kamuoyunda gündeme gelen kulübün borcu ile ilgili olarak Başkan Hayrettin Gülgüler’den bilgi aldıklarını kaydetti.

Sakder, son günlerde bazı basın organlarında yer alan Bursaspor Kulübünün borcunun gerçekleri yansıtmadığı konusunda Başkan Hayrettin Gülgüler tarafından bilgi verildiğini belirterek, “İki ayrı bağımsız denetim kurulu tarafından Bursaspor Kulübünün hesapları inceletiyor. En kısa zamanda bu kuruluşlar raporlarını açıklayacaklar”dedi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Hayrettin Gülgüler de Divan Yönetim Kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Bazı konular ve rakamlar yanlış anlaşılmalara neden oluyor. Önümüzdeki günlerde yapacağımız açıklama ile Bursaspor’un gelir ve giderleri ve son durumu Bursaspor camiası ve ilk Divan genel kurulunda, Divan üyeleri ile paylaşılacaktır” şeklinde konuştu.

Galip Sakder, Bursaspor yönetimiyle önümüzdeki günlerde bir öğle yemeğinde bir araya gelerek kulüp için neler yapılabileceği konularını masaya yatırarak görüş alış verişinde bulunacakları da ifade etti.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X