Bursaspor’dan önemli duyuru

Yeşil beyazlı kulüp, aidat ödemeleriyle ilgili üyelerini bilgilendiren bir açıklama yayınladı…

Bursaspor’dan önemli duyuru

Emre KURTBAY

Bursaspor Kulübü’nden yapılan duyuru şöyle;

Genel Kurul Üyelerimizin 2023 yılı için ödemeleri gereken üye ödenti miktarı 400 TL, 2022 yılı üyelik ödentisini ödemeyerek, 2023 yılında üyeliği askıya alınan üyelerimizin ödentileri ise 682 TL’dir. (15.04.2023 tarihinde gerçekleşen Olağan İdari ve Mali Genel Kurulumuzca alınan karar gereği 01.01.2024’den itibaren yıllık ödenti 800 TL olarak belirlenmiştir.) Üyelerimiz, aidatlarını ödeme noktalarımızdan 29.12.2023 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde nakit olarak yapabileceklerdir.

Aidat Ödeme Noktalarımız;

– Bursaspor Kulübü Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri 

Pazartesi-Cuma 09.00-18.00 (Nakit ödeme yapılabilir.)

– Merinos Stadyumu 

Salı-Cuma 10.00-17.00 Hafta sonu 08.00-14.00 (Nakit ödeme yapılabilir.)

– Yüzüncü Yıl Atatürk Sütaş Stadyumu Bursastore Merkez Mağazası

Pazartesi-Pazar 10.00-19.00 (Nakit ödeme yapılabilir.)

– Şehreküstü Bursastore Mağazası

Pazartesi-Cumartesi 10.00-19.00 (Nakit ödeme yapılabilir.)

SİCİL AFFI (İADE-İ İTİBAR)

Kulübümüz eski üyelerine iade-i itibarda bulunuyor. Geçmiş dönemlerde aidat borcu veya istifa nedeniyle üyeliği son bulmuş eski üyeler, 30.12.2023 tarihine kadar Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimize gelerek başvuru yapmaları halinde bir defalık “Sicil Affı”ndan faydalanabilirler. Başvuruları kabul edilmeleri halinde eski üyelik numaralarına tekrar sahip olacak olan üyelerin  başvurularında referans şartı aranmaz ve yeniden üyelik için tanımlanan geçmiş dönem borçlarına karşılık bağış şartından muaf olarak sadece giriş aidatı ile yıllık aidatı öderler. Üye Sicil Kurulu bu durumdaki üyelerin geçmişte blok üye şeklinde kaydedilip kaydedilmediği ve Bursaspor dışındaki spor kulüpleri ile iltisaklı olup olmadığına dair incelemesini tamamlayarak, üyeliğe kabul yönündeki görüşünü Yönetim Kurulu’na sunar. Sicil Affı ile yeniden üyeliğe kabul edilmesi öngörülen adayların listesi 2024 Mart ayı içerisinde resmi internet sitesinde yayınlanır ve mevcut üyeler liste yayın tarihinden itibaren varsa itirazlarını Sicil Kurulu’na iletebilirler. Sicil Affı süreci sonunda kaydedilenler için genel kurula katılamama/oy kullanamama hükümleri uygulanmaz ve oy haklarını yeni kayıt tarihinden itibaren kullanabilirler. Söz konusu üyelerin kıdem aranan organlara kabulünde geçmiş üyelik dönemleri hesaba dahil edilir.

Amacımız: Camiamızın her ferdini bu çatı altında tekrar toplamak. Üyelikten disiplin cezası niteliğindeki kesin çıkartılma hali dışında, her ne sebepten olursa olsun kulübümüz değerlerini geri kazanmaktır.

Unutulmamalıdır ki bu kulüp hepimizin. Bursaspor’a Küsülmez.

Gerekli Belgeler:
Form (Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz)
İkametgah
Adli Sicil Kaydı
Kimlik Fotokopisi
2 Adet Fotoğraf
1400 TL (Nakit)

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X