Bursaspor’un benzinliği ve stadyum ne olacak?

Başkan Enes Çelik, stadyum isim hakkı için büyük gruplarla görüşmelerini sürdürdüklerini, benzinlikle ilgili de, “Arzu ettiğimiz, hedeflediğimiz bir rakam var. Eğer o rakamın altında olursa süreci hukuksal olarak müdahale etmeyi düşünüyoruz” dedi.

Bursaspor’un benzinliği ve stadyum ne olacak?

Bursaspor Başkanı Enes Çelik, stadyum isim hakkı için büyük gruplarla görüşmelerini sürdürdüklerini söyledi.

Görüştükleri isimlerin kongreye geldiğini aktaran Çelik, “İsim hakkıyla ilgili büyük gruplarla görüşmelerimiz var. Kongreye de geldiler. Onun dışında etrafıyla alakalı da projelerimiz var. Ne yaparsak, yapalım her şeyi açık ve şeffaf şekilde yapacağız. Biz taraftarımızdan stadyumu doldurması bekliyoruz. Biz üstümüze düşeni yapacağız. Maksimum kombine satışı ve formaya büyük ilgi bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 

İstediğimizin altında kalırsa hukuken müdahale ederiz

Başkan Çelik, icradan satışa çıkarılan benzinlik arazisiyle ilgili gelen soruyu da cevapladı. Belirledikleri rakamın altında olursa sürece hukuki olarak müdahale edeceklerini kaydeden Çelik, “Arzu ettiğimiz, hedeflediğimiz bir rakam var. Eğer o rakamın altında olursa süreci hukuksal olarak müdahale etmeyi düşünüyoruz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X