BURULAŞ 17 yaşında

Kent içi toplu taşımada Bursalılara 17 yıl önce hizmet vermeye başlayan ve hizmet ağına raylı sistemler, hava ve deniz ulaşımını da ekleyerek alanında bir marka haline gelen BURULAŞ, 17’nci yaş gününü çalışanlarıyla birlikte kutladı.

BURULAŞ 17 yaşında

Kent içi ulaşımda raylı sistem, otobüs ve tramvay ile Bursalılara konforlu ulaşım konusunda hizmet veren BURULAŞ, 17’nci yılını kutlamanın coşkusunu yaşıyor. 17 yıldır sunduğu inovatif çözümleri kaliteli hizmet anlayışı ile bütünleştiren BURULAŞ, alanında Türkiye’ye model olurken Avrupa’nın marka şirketlerinden biri olma yolunda da her yıl bir adım daha ilerliyor.

Türkiye’de birçok ilke imza atıldığının altını çizen BURULAŞ Genel Müdürü Levent Fidansoy, “Özellikle son yıllarda yapılan atılımlarla, lastik tekerli toplu taşıma ve raylı sistemlere ek olarak, pek çok ulaşım alternatiflerini Bursa’ya kazandırmanın haklı gururunu yaşamaktayız” dedi. 

Kent içi ulaşım araçlarından sarı ve sarı beyaz otobüslerle konforlu ulaşımı yolculara sunduklarını belirten Fidansoy, “Kentin doğu ve batı yakası arasında Bursaray aracılığıyla adeta mekik dokunuyor. Türkiye’nin ilk yerli üretim tramvayı İpekböceği ile şehir merkezinde ulaşıma önemli bir alternatif kazandırılırken, nostaljik tramvay ile Cumhuriyet Caddesi-Davutkadı birbirine bağlandı. Bursa’yı başta İstanbul olmak üzere birçok noktaya deniz ve hava ulaşımı ile bağlayan BURULAŞ, bu çalışmalarının yanında, hava taşımacılığında gerçekleştirdiği inovatif çözümlerle de parlayan yıldız haline geldi” diye konuştu.

BURULAŞ’ın yeni yaşında da pek çok inovatif çözümleri ve kaliteli hizmeti, yolcularına kazandırmaya devam edeceğini ifade eden Fidansoy, “Bu noktaya gelmemizde emeği geçen BURULAŞ ailesine ve bizlere destek olan yolcularımıza teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X