BUÜ’de tez yazımı ve atıfların önemi konuşuldu

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, tez yazımı ve atıfların önemi çalıştayında akademisyen ve sektör temsilcilerini öğrencilerle buluşturdu.

BUÜ’de tez yazımı ve atıfların önemi konuşuldu

Öğrencilerin yoğun katılım gösterdiği çalıştayda, BUÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Çepni, Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Başkanı Prof. Dr. İsmail Naci Cangül, Clarivate firması Orta Doğu ve Avrupa Eğitim Direktörü Marta Estruch, Clarivate Kıdemli Müşteri Temsilcisi Derya Soğuksu, akademik ve idari personel de hazır bulundu. BUÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Hasan Arslan’ın konuşmasının ardından, Clarivate Orta Doğu ve Avrupa Eğitim Direktörü Marta Estruch’un sunumlarıyla oturumlar başladı.

BUÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Çepni’nin tez yazımıyla ilgili görüşlerini aktardığı organizasyonun ikinci oturumunda ise Clarivate Kıdemli Müşteri Temsilcisi Derya Soğuksu ve BUÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Başkanı Prof. Dr. İsmail Naci Cangül tarafından atıflarla ilgili sunum yapıldı.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X