Büyükorhan esnafına yeni hizmet binası

Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (BESOB) tarafından Büyükorhan’da yeni bir Esnaflar Odası hizmet binası yaptırılacak.

Büyükorhan esnafına yeni hizmet binası

Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Arif Tak, Başkan Yardımcısı Fahrettin Bilgit ile birlikte Büyükorhan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Yılmaz’ı ziyaret etti. Tak, ilçe merkezinde pazaryeri yanında bulunan 280 metrekarelik alana yeni bir hizmet binası yapılacağını söyledi.

Arif Tak, “3 katlı, birinci katı iş merkezi diğer katları oda hizmetlerine yönelik olmak üzere yeni bir bina yapacağız. Binanın proje çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlayarak en kısa zamanda temelini atmayı düşünüyoruz. Yapacağımız bu bina ile Büyükorhanlı esnaf arkadaşlarımıza yaraşır bir hizmet binası olmuş olacak” dedi. 

Büyükorhan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Yılmaz da, “Belediyeye ait tek odalı bir yerde hizmet etmeye çalışıyoruz. Belediyemiz yeni bir bina yapımı için yer verdi. Arsa üzerinde şu an hafriyat çalışmaları yapılmakta. Bu çalışmalar tamamlanıp projelendirildikten sonra, BESOB tarafından en kısa zamanda temeli atılarak inşaatına başlanacak. Bu bina ile odamız esnafımıza daha iyi bir hizmet vermiş olacak” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X