Büyükorhan’da yangın tatbikatı

BUSKİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösterin BUSKİ Sivil Savunma Uzmanlığı Arama Kurtarma Ekipleri, Büyükorhan’ da kurumlara ve BUSKİ çalışanlarına yangın söndürme eğitimi verdi. Eğitim sonunda bir de ta

Büyükorhan’da yangın tatbikatı
HABERİ PAYLAŞ

AYDIN KURMUŞ

Tatbikat öncesinde BUSKİ Sivil Savunma Uzmanı Münir Yılmaz tarafından yangın kavramının içerdiği unsurlara ilişkin sunum yapıldı. Yılmaz, “Yangın tanımı, yanmanın çeşitleri, yangının çıkış nedenleri, yangında ilk müdahale, yangının yayılması, yangın tahliyesi, yangında kurtarılacak malzemeler” konularında bilgiler verdi. Yangın eğitimi ve tatbikatına ilçede bulunan kurumları temsilen birer yetkili ile BUSKİ Büyükorhan Şubesi çalışanları katıldı. BUSKİ Sivil Savunma Uzmanı Münir Yılmaz’ın teorik sunumunun ardından, sivil savunma ekiplerinin nezaretinde yangın tatbikatı gerçekleştirildi. Kurum temsilcileri ve çalışanlar, seminerde öğrendikleri bilgileri uygulayarak yakılan ateşi söndürdü.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X