Büyükşehir’den muhtarlara bilgisayar

Büyükşehir Belediyesi tarafından Orhangazi’deki 26 muhtarlığa bilgisayar ve yazıcı hediye edildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Altyapının iyileştirilmesinden kırsal kalkınmaya kadar her alanda çalışıyoruz” dedi.

Büyükşehir’den muhtarlara bilgisayar
HABERİ PAYLAŞ

Vatandaşların devletle ilk buluşma noktası olan muhtarlıkları da teknolojik bakımdan güçlendirmeyi hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, bugüne kadar yaptığı 950’ye yakın bilgisayar ve yazıcı desteğine Orhangazili muhtarları da ekledi. Orhangazi’de bilgisayarı bulunmayan veya bilgisayarları ihtiyacı karşılamayan 26 muhtarlığa bilgisayar ve yazıcı hediye edildi.

Orhangazi Muhtarlar Derneği’nde düzenlenen bilgisayar dağıtım töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, mahalli idarelerin daha güçlü bir altyapıya kavuşması amacıyla başlattıkları bilgisayar ve yazıcı desteği uygulamasında artık sona yaklaştıklarını söyledi. Bugüne kadar tüm ilçelerde 950’nin üzerinde bilgisayar ve yazıcı dağıtımı yaptıklarını dile getiren Altepe, Orhangazi’de eksik kalan 26 muhtarlığın da artık teknolojik olarak bir eksiğinin kalmadığını kaydetti. 

HER ALANDA ÇALIŞIYORUZ

Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet alanı gözetmeksizin, ihtiyaç nerede ise orada olmaya çalıştıklarını dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Orhangazi’de Keramet Kaplıcaları’ndan zeytinciliğin geliştirilmesine, altyapının iyileştirilmesinden kırsal kalkınmaya kadar her alanda çalışıyoruz. Orhangazi Belediyesi ile işbirliği içinde yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz” dedi.

ALTEPE’YE TEŞEKKÜR

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan da, muhtarların ulaşılabilir hizmet vermesinin büyük önem taşıdığını ifade etti. Orhangazi’nin önemli bir gelişim içinde olduğunu belirten Çağlayan, bu gelişime verdikleri destek nedeniyle Başkan Altepe’ye teşekkür etti. Orhangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Kadri Ergen de muhtarların daha hızlı ve etkin hizmet sunmasını sağlayacak bilgisayarlar için Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür etti. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X