Büyükşehir’den o ilçeye dev yatırım

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Karacabey’de 3 sene içinde alt yapı çalışmaları için 190 trilyon harcayacaklarını söyledi.

Büyükşehir’den o ilçeye dev yatırım

Karacabey’de AK Parti İlçe Danışma Meclisi toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ’’Karacabey’e önümüzdeki 3 yıl zarfından altyapı için 190 trilyon yatırım yapılacak. Yakında Bursa’nın şehir suyu, suyu kıt olan Karacabey’in bütün mahallerine ulaşacak’’ dedi.

Altepe, ’’Bütün köylerde asfaltlar yapılıyor. İşte Sarıbey yolu yapılıyor. Ne kadar tutuyor yol diye sorduk, 2.2 trilyon dediler. Bunu Özel İdare nasıl yapsın? Valilik nasıl yapsın? Trilyonlarca tutan yatırımlar Büyükşehir’le birlikte yapılıyor. Köy köy geziyoruz. Bursa’nın tarihi değerlerine sahip çıkıyoruz. Ayağa kalkmadık tarihi eser kalmadı. Bursa artık UNESCO dünya mirası listesine girdi. Bursa’da ve Karacabey’de kıyıda köşede ne kadar tarihi eser varsa hepsi bizim planımızda. Karacabey’in her alanda gelişmesi ve kalkınması artık Büyükşehir’le olacak. Bizler her türlü hizmete hazırız. Bu halk bizi seviyor ve destekliyor. Bizler de hizmetlerimizle halkımızı sevdiğimizi gösteriyoruz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X