‘Büyükşehir’in vizyonu bizlere yol gösteriyor’

İMSİAD Başkanı Namık Ziya Mescioğlu, Büyükşehir’in ortaya koyduğu vizyon, yatırım ve hizmetlerin kendileri için yol haritası niteliğinde olduğunu ifade etti.

‘Büyükşehir’in vizyonu bizlere yol gösteriyor’
HABERİ PAYLAŞ

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İMSİAD üyelerini ağırladı. Ankara Yolu’ndaki Büyükşehir Belediye Sarayı başkanlık makamında gerçekleşen görüşmede, tamamlanan ya da inşaat safhasında olan kamu yatırımları, sosyal ve kültürel hizmetler ile kentsel dönüşüm konuları gündeme geldi. 

Son 12 yılda yapılan yatırımlar hakkında İMSİAD üyelerine bilgiler veren Başkan Altepe, kentin hayata geçirilen projelerle adeta nefes aldığını söyledi. Tüm bu yatırım ve hizmetler baz alınarak dünya genelinde değerlendirilen Bursa’nın yaşam kalitesi yüksek 37. şehir olarak tescillendiğini vurgulayan Başkan Altepe, kentin standartlarını daha da üste çıkarmak için yoğun çaba sarf ettiklerini belirtti. 

İMSİAD Başkanı Namık Ziya Mescioğlu da Bursa’nın dünyanın yaşam kalitesi en yüksek 37. şehri olarak belirlenmesinin şehirdeki inşaat projelerine de yansıdığını belirtti. Değişen ve gelişen şartların farklı talepleri de beraberinde getirdiğini, müteahhitlerin yaşanan dönüşümün sonucu olarak a sınıf yaşam alanlarına yöneldiğini kaydeden Mescioğlu, Başkan Altepe liderliğinde ortaya konulan vizyonun, faaliyete geçirilen yatırım ve hizmetlerin kendileri için yol haritası niteliğinde olduğunu ifade etti. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X